Skocz do zawartości
Nerwica.com

L-Tyrozyna


cytrynka84

Rekomendowane odpowiedzi

Czy l tyrozyna jest bezpeczna?1 kaps zawiera 500mg lTyro.Boje się trochę,nidoczynnosci tarczycy

Nam skłonności do znamion barwnikowych na skórze i bojd sie,,ze od tego supla,dostane czerniaka?

Czy macie jakiś uboki ?Czy odczuliscie pozytywne działanie tego supla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz po co chcesz tę tyrozynę brać i czego w ogóle oczekujesz. Potem pogadamy, bo w temacie supli trochę się obracam.

 

Witaj DelRey 25, to ja zrobę troche off-top i zapytam się Ciebie o Sulbutiaminę. Brałeś?

http://www.drogasinteligentes.com/sulbutiamina.html

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie brałem. Po pierwsze trudno dostać, a po drugie nie mam problemów ze zmęczeniem i brakiem energii. Na nastrój i energię o wiele bardziej pomaga l-arginina z tyrozyną właśnie. Do tego kwasy omega3 i jest git. Choć są też tacy, którzy np. po Thermonexie czują się jak na haju. Nie próbowałem, jeszcze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego polecam L-argininę. Do tego zakup sobie tribulus terrestris i będzie zajebiście :smile:

 

-- 21 sty 2013, 21:27 --

 

Ja swego czasu brałem Clenburexin II oprócz białka, omega3 i tribilusa. Czułem się wyśmienicie. Najważniejsze, żeby odpowiednio dawkować. Clenburexin najlepiej jeden tabs z rana, 2 przed treningiem i 1 przed posiłkiem. Niedość, że tłuszcz pali idealnie to jeszcze samopoczucie świetne. Ale niektórych za bardzo nakręca, więc to też od organizmu zależy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DelRey25, chce brać na lepsza koncentracje, i też trochę na pobudzenie,ogólnie lepsze samopoczucie.

 

-- 22 sty 2013, 16:31 --

 

Omege 3 też biorę,konkretnie Eye Q,chyba trochę pomaga.

 

-- 22 sty 2013, 17:10 --

 

I jeszcze jedno,dla lepszego wchłaniania l-tyro powinno się brać witaminę b6.1 tabl ma 50mg b6,ile mam brać tej wit.b6?Jedna tabl,pol tabl?Nie chce przesadzic z ta b6.Zapotrzebowanie dzienne na wit.b6 to chyba tylko 1,4mg.Jesli się nie mylę??Stad moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tą sulbutaminę mogą stosować ludzie? co to za proszek?

 

 

OPIS OGÓLNY

 

Sulbutiamina jest pochodna witaminy B1(tiaminy), z chemicznego punktu widzenia, będąca połączeniem dwóch cząsteczek tiaminy. Dzięki temu, z łatwością przenika przez barierę krew-mózg, osiągając wysokie stężenie w ośrodkowym układzie nerwowym. Sulbutiamina ma zastosowanie w terapii chronicznego zmęczenia, astenii, wpływa pozytywnie na poprawę pamięci oraz redukuje negatywne zachowania psychobehawioralne (jak np. poczucie wstydu w relacjach interpersonalnych).Wykazuje również pozytywny wpływ w terapii zaburzenia erekcji o podłożu psychicznym. Sulbutiamina oddziałuje na struktury mózgu odpowiedzialne za pobudzenie oraz motywację. Wpływa pozytywnie na właściwe ukierunkowanie procesów decyzyjnych oraz strategii działania. Stosowana w dawkach terapeutycznych, wywiera znikome działania niepożądane. Sulbutiamina jest dostępna na rynkach światowych w różnych formach. Preparat Arcalion, zawiera w jednej tabletce 200 mg sulbutiaminy; oprócz tego występuje szereg form generycznych tego związku. Jest on powszechnie dostępny jako suplement diety.

 

Uwaga:

Powyższa treść służy jedynie celom edukacyjnym i nie stanowi oferty handlowej zgodnie z art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane stanowią własność intelektualną twórców strony i są chronione prawami autorskimi zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania, modyfikowania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW, z zastrzeżeniem ust. 6. bez pisemnej zgody Autora. W przypadku naruszenia prawa, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną, albo zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.

Produkty zamieszczone na stronie nie posiadają atestów spożywczych na terenie Rzeczypospolitej Polski i zgodnie z powyższym, nie są przeznaczone do spożycia przez ludzi.Dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie produktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beti ładny offtop , co do l tyrozyny , nie liczyłbym na cuda , można odczuć lekkie poddenerwowanie gdyż szybko w organizmie przemienia się w noradrenalinę , ewentualnie po roku jakąś różnice w koncetracji i myśleniu chociaż badania na szczurach w nawet wysokich dawkach tego nie wykazywały ...

 

-- 01 sie 2014, 09:03 --

 

beti , acetylo-l-karnityne brałaś ? warto też spróbować suplementu stress-control firmy olimp :) i co do sulbutiaminy , jest nic nie warta strata kasy , działa na ludzi typu tych na których działa piracetam , albo melisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×