Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

DwaGuziki, ja zmieniłem procedurę i teraz sprzątam naczynia tylko raz dziennie. Zawadzają w zlewie, ale nie mam tyle roboty z nimi. A porządek w pokoju mam, tylko trzeba by może kurzu się pozbyć. Ale to za tydzień może.

 

Idę oglądać film o hakerach z National Geographic. Polecam.

 

-- 02 sie 2014, 16:08 --

 

buka, chyba, że rzeczywiście ci się nie chce. Ale jak np. ktoś prowadzi bloga, to taka edycja jest elementem jego warsztatu i na pewno jest przyjemnym elementem tej pracy. Raczej nikt cie nie zmusza do konwertowania, zawsze można pooglądać filmiki w bazowym formacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, rozumiem, że polecasz poduchę z doświaczenia? :mrgreen:

 

DwaGuziki, a ja chyba muszę w końcu wstąpić w potyczkę z moją szafominigarderobą - polegnę jak nic, bo mnie na wstępie przygniecie. Polecasz coś jako ekspert od sprzątania?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, Lepsza turecka ręka.

Odcięta gilotyną do pazurów,zanim odetniesz,przerzynając się przez ścięgna,kości, i resztę,ręka zdąży się zepsuć a ty rzygasz dalej niż widzisz od smrodu.

Ale istotnie,obcięte ręce to dobra sprawa,jako drapak do pleców,albo zabicie kogoś taką ręką,wbijając ją w bebechy,technicznie - winna jest obcięta ręka Turka,czyli Turek,nie osoba która ją wbiła.

zbrodnia doskonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×