Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


Gość Davin

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

 

 

 

ja też dostałem osta za dialog w którym nikt nie by obrażany , słowem za darmo .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

Nie obrabialem ci dupy, tylko była rozmowa o zdjęciach, zapytalem czy jestescie parą z aranjani, i wspomniałem że co wejde to mnie prowokujesz tekstami na poziomie gimnazjum, co jest absolutnym faktem, innym razem nazywasz mnie szmatą aby za chwile napisać abym cię nie wyzywał, zastanów się chłopie bo śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O już aż 3 posty ma. :mrgreen:

 

Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

Nie obrabialem ci dupy, tylko była rozmowa o zdjęciach, zapytalem czy jestes parą, i wspomniałem że co wejde to mnie prowokujesz tekstami na poziomie gimnazjum, co jest absolutnym faktem, innym razem nazywasz mnie szmatą aby za chwile napisać abym cię nie wyzywał, zastanów się chłopie bo śmiech.

 

Zobacz co pisałeś dzisiaj na czacie i określ ten poziom. :mrgreen: A parą nie jestem bo to raczej dwie osoby a nie jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O już aż 3 posty ma. :mrgreen:

 

Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

Nie obrabialem ci dupy, tylko była rozmowa o zdjęciach, zapytalem czy jestes parą, i wspomniałem że co wejde to mnie prowokujesz tekstami na poziomie gimnazjum, co jest absolutnym faktem, innym razem nazywasz mnie szmatą aby za chwile napisać abym cię nie wyzywał, zastanów się chłopie bo śmiech.

 

Zobacz co pisałeś dzisiaj na czacie i określ ten poziom. :mrgreen: A parą nie jestem bo to raczej dwie osoby a nie jedna.

Co dziś na czacie pisałem? zamieniłem kilka zdań z SS i z MSP, więc co ty chcesz? masz jakieś urojenia?

Post edytowałem zanim odpisałeś, więc jest poprawnie już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, wymyślasz jakieś akcje, a mnie od szmat wyzywasz i podobnych, no jaki to jest poziom?

Pisz sobie co chcesz, myślisz że jesteś długo na forum, to wszystko możesz i każdy będzie ci klaskał, fakt jest taki ze co dzien wszedłem, to zaraz pisałeś "a ten joker znowu tutaj?!" i podobne teksty.

Także nie próbuj mi wkręcać że cie wyzywam, bo to ty zaczynasz, i zacząłeś w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×