Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

pająk, ale czemu Ty się tak denerwujesz??

 

piszą co chcą,, narzeka się tu - ok. ale w sumie to co się tu pisze nie szkodzi za bardzo otoczeniu...to jest forum dla świrów... ;)

Sorki ale mam borderline i czasem jak wezmę nie tę tabsę co trzeba to zaczynam troskać się o ludzi. :oops:

Ale spoko, już mi przeszło, jestem nazad sobą ^^ ..co nie zmienia faktu ,że prawdę hobbiemu napisałam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, irytować to Cię zaczyna to ,że nie możesz ze mną namiotu postawić 8)

 

jaka pewna siebie jak na schorowana , wsiu wsiu normalnie femme fatale z borderkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale mam borderline i czasem jak wezmę nie tę tabsę co trzeba to zaczynam troskać się o ludzi. :oops:

Ale spoko, już mi przeszło, jestem nazad sobą ^^ ..co nie zmienia faktu ,że prawdę hobbiemu napisałam :papa:

 

1406923699996.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nieźle podrasowałeś swój image, 40 letni prawiczek, jaaasne.

 

-- 02 sie 2014, 06:32 --

 

inbvo,

piszą co chcą,, narzeka się tu - ok

 

proponuje spojrzeć na stronę 1167, bo tam się wszystko zaczęło...nie było żadnego narzekania, wręcz przeciwnie - radosne ustawki z panienkami na arturówek, kiedy to pająk wpadła ze swoimi facepalmami. jak filip z konopi wyskoczyła 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem widząc ten wątek zastanawiam się skąd się biorą takie ciekawe przypadki i takie zainteresowanie. :mrgreen: Czy to tak trudno za ruchać w tych czasach? I jak tu nie kochać prawiczków?hehe :lol:

Dla zdrowego na umyśle nie.Ale dla zaburzonych,jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman oczy wokół głowy i zauważysz... :D

A wpadliście chłopaki na to, że dla wielu z nas mężczyzna powinien byc przede wszystkim interesujący - a tego chyba sobie nie możecie odmówic. :smile: Dla wielu najważniejsze, aby był wrażliwy - no w tym wypadku też jesteście na czele peletonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, temat powinien dać odpowiedź na pytanie zawarte we wątku pt.: "Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?"

 

Tak się zastanawiam... szanse na co? ;) Na związek? na rozprawiczenie? ;)

 

detektywmonk, dobrze... wstawiłam nową fotkę na fejsa ;)

Ale mnie podebrałeś teraz... przez Ciebie zrobiłam off top :D

Widziałem fotkę,jesteś śliczna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, to jest rzecz cholernie przygnebiajaca dla mnie. Ze faceci dziela kobiety na ładne i reszte z ktora nie warto gadac.

 

Heh w ten sam sposób można powiedzieć że kobiety dzielą facetów na bogatych i tych z którymi nie warto gadać albo coś w ten deseń.....

 

Ty też sie nie martw w sumie to najładniejsza dziewczyna z mojej klasy wciąż jest sama,a brzydsze kolezanki już mają narzeczonych:D

 

Swoją drogą szczerze wolałbym żeby laski leciały na wygląd niż na kasę :pirate::pirate: Ostatnio czuję się dobrze ze sobą,dodało mi to pewności siebie,na tyle że nawet bym do jakiejś zagadał tyle że nie ma do kogo totalnie,nie mam żadnych znajomych dziewczyn,ani kasy żeby gdzieś wyjśc i poznać...sad story bro...

 

Jedyny plus że już prawie sobie poradziłem z urojeniami że jestem sam bo jestem brzydki,raczej to kwestia zrytej psychy,jak za pewne u większosci tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czuje, że, związek małżeński, własna rodzina, to nie dla mnie.

Fajnie jest czuć się wolnym...mieć własną przestrzeń...Zresztą, i tak nie byłoby sensu pchać się do niewłaściwej osoby. Może niektórzy tak robią? Ale są tacy, którym to nie pasuje.

 

-- 02 sie 2014, 20:25 --

 

Jeśli trafi się kobieta, tzw. femme fatale, to niebezpieczna sprawa. Takie kobiety, przeważnie źle traktują facetów, bawią się facetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×