Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ani nic zlego ani glupio

IMHO

Ja już nic nie rozumiem.

 

-- 01 sie 2014, 18:40 --

 

Oj Maleństwa Moje... ale Wy off top'ujecie...

A jak według Ciebie powinien wyglądać ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, temat powinien dać odpowiedź na pytanie zawarte we wątku pt.: "Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?"

 

Tak się zastanawiam... szanse na co? ;) Na związek? na rozprawiczenie? ;)

 

detektywmonk, dobrze... wstawiłam nową fotkę na fejsa ;)

Ale mnie podebrałeś teraz... przez Ciebie zrobiłam off top :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szans, to zastanawiam się jakie są moje szanse na związek. Niestety znikome. Jak by dziewczyne dało się kupić, to by nie było problemu. Niestety dziewczyny kupić nie można, tylko trzeba zdobyć jej serce, co dla mnie jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziewczyny kupić nie można, tylko trzeba zdobyć jej serce, co dla mnie jest niemożliwe.

Z jakich powodów niemożliwe?

Niemożliwe, bo nawet nie wiem jak się za to zabrać, nie mam pojęcia gdzie miałbym poznać jakąś dziewczynę. Jedyne miejsce jakie mi przychodzi do głowy, to dyskoteka, ale na dyskotekę nie pójdę, bo tam chodzą dresiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, Teraz jest pora wakacyjna... może na plaży? Na mieście, w autobusie, na jakimś festynie na powietrzu? W klubie może?

Co za klub masz na myśli?

 

-- 01 sie 2014, 19:41 --

 

Boję się, że gdziekolwiek bym nie poszedł szukać, to wszędzie będą dresiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman raczej są nikłe szanse, żebyś siedział w domu, a miłośc twojego życia zapuka do drzwi ( no chyba że jest zatrudniona w Poczcie Polskiej). Wychodź, jeśli dajesz radę, dosłownie wszędzie, najlepiej z jakimś kumplem. Chociaż niekoniecznie, ja mojego męża poznałam ,gdy poszłam zamówic drinka do baru, a on tam akurat sam siedział. Nie chcesz wychodzic, to sorry, zostaje ci tylko internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman raczej są nikłe szanse, żebyś siedział w domu, a miłośc twojego życia zapuka do drzwi ( no chyba że jest zatrudniona w Poczcie Polskiej). Wychodź, jeśli dajesz radę, dosłownie wszędzie, najlepiej z jakimś kumplem. Chociaż niekoniecznie, ja mojego męża poznałam ,gdy poszłam zamówic drinka do baru, a on tam akurat sam siedział. Nie chcesz wychodzic, to sorry, zostaje ci tylko internet.

Ja właśnie chcę wychodzić, ale uważam że to dosyć niebezpieczne. No nic, trzeba się jakoś przełamać.

 

-- 01 sie 2014, 20:04 --

 

Doberman juz sprobowal przez internet ;)

Próbował i próbuje nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż niekoniecznie, ja mojego męża poznałam ,gdy poszłam zamówic drinka do baru, a on tam akurat sam siedział

Namawiasz facetów do picia w samotności. :mrgreen:

Ja byłem w pubach setki razy a nigdy tam żadnej dziewczyny nie zapoznałem, do tego trzeba jednak smiałości i tez nie można przesadzać z alko bo to odstrasza bo się jest zbyt śmiałym czasem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż niekoniecznie, ja mojego męża poznałam ,gdy poszłam zamówic drinka do baru, a on tam akurat sam siedział

Namawiasz facetów do picia w samotności. :mrgreen:

Ja byłem w pubach setki razy a nigdy tam żadnej dziewczyny nie zapoznałem, do tego trzeba jednak smiałości i tez nie można przesadzać z alko bo to odstrasza bo się jest zbyt śmiałym czasem. ;)

 

Aj tam zaraz do czegoś namawiam. :smile: Ale facetowi chyba łatwiej usiąśc samemu przy barze, niż dziewczynie, nie? Najlepiej zaprzyjaźnic się z barmanem, bo nie siedzisz tępo patrząc się w kieliszek. No i dobrze, gdy jest z lekka tłoczno, łatwiej o kontakt. Czy ja mówię, że to łatwe? Nie jest łatwe, bo masz rację, tylko mojemu m. udało się z zaczepką przy barze. Byc zawsze sobą, nie wymyślac głupkowatych formułek i wg rachunku prawdopodobieństwa kiedyś się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lot nad kukułczym gniazdem?

Nie ważne nad czym. Idzie o to, że większość tych oferm sama się tam zamkneła bo tak było im wygodnie 8)

kto kurwa oglądał to wie, albo i nie wie ale może jednak ktoś zajarzy...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×