Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, i reszta drogi Pań forumowych i zielonych modków tj, władzy!

Ogłaszam iż zakładam terapię dla nie ogarnietych sierotek naszych prawiczków. Właściwie to taki nasz blog forumowy.

Co nam dziewczyną jest tu potrzebne żeby Wam mniej lub więcej pomóc:

-Zdjęcie tego jak na co dzień (!!!) się ubieracie, ot ulubiony zestaw. (fotki bez głowy mogą być)

-Cz y kiedyś probowaliście poderwać dziewczynę i JAK? Jak przeżyliście kosza (smutek,złość na siebie ją)

-Czy macie rodzieństwo, ile w jakim wieku

- Czy faworyzywała Was matka czy odwrotnie.

- Z jaką kobiętą widziałbyś się w związku? Cechy, wygląd...

- Czy jesteś w czymś dobry?

Możecie to olać, możecie spróbować.

niech będzie że spróbuję

 

-zdjęcie poza forum, jeśli już.

-próbowałem chyba 2 razy na ulicy - reakcją na drugiego kosza były tabletki.

-siostra młodsza o 6 lat.

-matka mnie nie faworyzowała ani odwrotnie, ale bywała agresywna i napchała mi do głowy trochę schematów.

-przede wszystkim nieagresywna i niekontrolująca (wynik poprzednich doświadczeń), bez bordera (mam skłonność do takich osób), raczej ciepła, kochająca osoba. będąca wsparcie. O wyglądzie się mniej wypowiadam, bo w teorii mamy ideał ale często wychodzi inaczej.

-ale chodzi o co...zainteresowania, praca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajonku szkoda paluszków Twych w tym temacie :)

Wiem, kurcze rozmawiałyśmy o tym, dzięki za przypomnienie wilkorze :)

 

 

Przysiegam od tego postu, że nic "poważnego i pożytecznego" dla prawiczkow NIE NAPISZĘ

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajonku szkoda paluszków Twych w tym temacie :)

Wiem, kurcze rozmawiałyśmy o tym, dzięki za przypomnienie wilkorze :)

 

 

Przysiegam od tego postu, że nic "poważnego i pożytecznego" dla prawiczkow NIE NAPISZĘ

 

:D

 

amen :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajonku szkoda paluszków Twych w tym temacie :)

Ja tak nie twierdzę, bo jest w tym temacie przynajmniej jedna osoba, która naprawdę chce zmian i ceni sobie rady pająka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru być z dziewczyną, która nie jest dla mnie odpowiednia. Mi ma prawo nie odpowiadać, niewłaściwa dziewczyna, a "bycie singlem" w takim przypadku jest uzasadnione.

Powinno się tak coś robić, tak postępować, żeby było to dobre i wygodne dla samego siebie. Nic wbrew własnej woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak również czy związałybyście się z facetem który jest prawiczkiem i nigdy nie miał dziewczyny ?

 

Przeciez to zalezy co to za dziewczyna/chlopak. Prawiczek to moze byc jakis argument za lub przeciw ale nie decydujacy. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajonku szkoda paluszków Twych w tym temacie :)

Ja tak nie twierdzę, bo jest w tym temacie przynajmniej jedna osoba, która naprawdę chce zmian i ceni sobie rady pająka.

 

wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderacja jest tak chętna do zamknięcia tego tematu, bo pewnie wszyscy z nich są w szczęśliwych związkach.

 

-- 01 sie 2014, 16:56 --

 

A nawet jeśli ktoś jest tym prawiczkiem, to co z tego? To nie jest chyba nic złego?

Ja się wstydziłem jak byłem prawiczkiem, teraz jestem dumny że już nim nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem, żadnego, szczęśliwego związku, ani żadnego. Ja prawiczkiem, niby już nie jestem, ale seksu, żadnego nie mam.

I wcale nie jest mi z tym źle, że nie mam seksu. Nie czuje się z tego powodu gorszy, więc nie jest to, jakaś tragedia. Czuję się gorszy z innych powodów, ale z tego powodu, akurat nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem, żadnego, szczęśliwego związku, ani żadnego. Ja prawiczkiem, niby już nie jestem, ale seksu, żadnego nie mam.

I wcale nie jest mi z tym źle, że nie mam seksu. Nie czuje się z tego powodu gorszy, więc nie jest to, jakaś tragedia. Czuję się gorszy z innych powodów, ale z tego powodu, akurat nie.

Jak to niby już nie jesteś prawiczkiem? 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×