Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, zgadzam sie z tobą, WSZYSTKIE baby patrzą na wygląd tylko kłamią że nie. No ale my faceci też patrzymy na wygląd, nie czarujmy się :P

Może jak jesteś brzydki to skołuj brzydką dupe? wiem brzmi jak kapitulacja, ale lepsze to niż ręczny do końca ;)

No i najważniejsze, to czy faktycznie jesteś taki brzydki, widział cie ktoś stąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie generalizacje są bardzo krzywdzące, każdy człowiek jest nieco inny. Wiadomo, że jak kogoś poznajemy, najpierw widzimy opakowanie, jednak niektórzy przyciągają tak interesującym wnętrzem, że czynniki estetyczne szybko schodzą na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak niektórzy przyciągają tak interesującym wnętrzem, że czynniki estetyczne szybko schodzą na dalszy plan.

 

 

 

np ja :P

 

Pokaż kotku, co masz w środku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, jak pogodzić się z faktem, że jestem bardzo brzydki, a przez to bez szans na bycie z kimś, bo jestem wiecznie nie w typie. Bajeczki o charakterze i itp. już mnie nie bawią. Ponieważ wiem jak realnie to wygląda, gdy jest się bardzo brzydkim.

Nie widzę problemu..wez zatem dziewczynę tak samo brzydką jak Ty i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, jak pogodzić się z faktem, że jestem bardzo brzydki, a przez to bez szans na bycie z kimś, bo jestem wiecznie nie w typie. Bajeczki o charakterze i itp. już mnie nie bawią. Ponieważ wiem jak realnie to wygląda, gdy jest się bardzo brzydkim.

Nie widzę problemu..wez zatem dziewczynę tak samo brzydką jak Ty i po problemie.

 

no i tu pewnie jest problem, bo misiu by pewnie chcial panne jak z okladki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pająk, jak z kims to rownie dobrze moze chodzic o mezczyzne - dobrze by bylo, by zdefiniowal kim mialby byc ten kims :smile:

Dlatego też czekam jaka panienka miałaby to być ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, nieeeee, przecież napisał "z kimś", nie pisał "z panią z rozkładówki albo dyskoteki" :>

 

Byłam w ostatnią sobotę na dyskotece, to znaczy, że jestem ładna? :lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, nieeeee, przecież napisał "z kimś", nie pisał "z panią z rozkładówki albo dyskoteki" :>

 

Byłam w ostatnią sobotę na dyskotece, to znaczy, że jestem ładna? :lol:8)

 

no musialas

pytanie jak wygladala sytuacja po zmyciu makijazu :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, nieeeee, przecież napisał "z kimś", nie pisał "z panią z rozkładówki albo dyskoteki" :>

 

Byłam w ostatnią sobotę na dyskotece, to znaczy, że jestem ładna? :lol:8)

 

no musialas

pytanie jak wygladala sytuacja po zmyciu makijazu :brawo:

 

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, nieeeee, przecież napisał "z kimś", nie pisał "z panią z rozkładówki albo dyskoteki" :>

 

Byłam w ostatnią sobotę na dyskotece, to znaczy, że jestem ładna? :lol:8)

Twierdzisz, że nie jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×