Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, połowa tych sztucznie napakowanych typów nie ma pojęcia jak sie bić i w sytuacji zagrożenia nie obroniliby laski. głupia ta natura troche :P

ja też się nie potrafię bić nigdy tego nie robiłem, choć z racji pokaźnego wzrostu wyglądam groźnie wagowo kiedyś też teraz mnie bo sporo schudlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ja nie mam problemu z dziewictwem więc czemu mają służyć te pytania? :]

No, jak pisałem - dla zweryfikowania chłopakom czy musztrować będzie ich ktoś kompetentny :D Jakbyś się okazała np. zakonnicą czy dominą to bym im raczej odradzał edukacje pod twoim okiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można tam wyczytać,gałki oczne

51H-VprioGL._SX300_.jpg

tyłekshaved%20cat%20ass.jpg

right-hand.jpg (to kiedyś mogły być silne ręce,czy ramiona)

Mając te 3 rzeczy,wedle mondrości tamtejszych - stykno.

 

Who the hell cares? pierdoły i gównotreść,jedyne co tam widzę w takowych postach (nieliczne wyjątki postów mających sens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ja nie mam problemu z dziewictwem więc czemu mają służyć te pytania? :]

No, jak pisałem - dla zweryfikowania chłopakom czy musztrować będzie ich ktoś kompetentny :D Jakbyś się okazała np. zakonnicą czy dominą to bym im raczej odradzał edukacje pod twoim okiem ;)

 

meoww.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boszzz, po co te puste gadki, przeciez był temat "jakie cechy w meżczyźnie uwazacie za najwazniejsze" :roll: z tego co pamiętam jego autor spozytkował info i stracił status prawiczka o-o no ale on nie tylko marudził przed kompem, ale i cos działał w realu

 

a Ty pajonk robisz ankiete a sama sie migasz cos napisac 8) zreszta, nie wierze że któryś z naszych prawiaków by sie odważył jakies konkrety zapodac o sobie.. brak im ikry :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, połowa tych sztucznie napakowanych typów nie ma pojęcia jak sie bić i w sytuacji zagrożenia nie obroniliby laski. głupia ta natura troche :P

ja też się nie potrafię bić nigdy tego nie robiłem, choć z racji pokaźnego wzrostu wyglądam groźnie wagowo kiedyś też teraz mnie bo sporo schudlem.

Też nie umiem się bić; nie wykształciłem w sobie ani siły ani sprytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boszzz, po co te puste gadki, przeciez był temat "jakie cechy w meżczyźnie uwazacie za najwazniejsze" :roll: z tego co pamiętam jego autor spozytkował info i stracił status prawiczka o-o no ale on nie tylko marudził przed kompem, ale i cos działał w realu

 

a Ty pajonk robisz ankiete a sama sie migasz cos napisac 8) zreszta, nie wierze że któryś z naszych prawiaków by sie odważył jakies konkrety zapodac o sobie.. brak im ikry :twisted:

O ile mnie pamieć nie myli to te wątki zakładał Rotten Soul a on prawiczkiem nie był chyba że chodzi o kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, W sensie że ładowanie interesu w pusty oczodół?

pająk, personalnie nic do ciebie nie mam,choć może któryś z moich pseudodżołków mógł wywołać niesmak/or something.

 

 

 

Ej, Rotten był cool, zamoczył i go wywalili z forum :twisted:

 

Sam się usunął,na prośbę,nie zdezintegrowaliśmy go D:

 

Btw,jeśli tak dalej pójdzie,zamknę ten dobytek w pizdu,bo się śmietnik robi coraz większy D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×