Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, ale mnie też to bawi, dlatego zawsze chętnie piszę parę zdań o książce, której inni mogą nie znać. W ogóle patrzę i już widzę, że mamy kilka wspólnych ulubionych książek.

 

No ja właśnie też przesypiam ten poranny stres, ale nie jestem z siebie dumna. Chciałabym rano pracować. Myślałam, że istnieją leki, które sprawią, że będę śpiąca wieczorem, a przytomna rano, ale czegoś takiego albo nie ma, albo nie jest mi dane. Po mirzie chodziłam wcześniej spać na początku, ale wstawałam jeszcze później, tak że to idiotyczne wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że ogromny wpływ na nasze stany mają również hormony płciowe? Ja dawałam sobie radę, dopóki nie wzięłam hormonów, bo wysypało mnie jak nastolatkę, a dermatolog odesłał mnie do ginekologa. Moja koleżanka bierze hormony na torbiele i ma już taką depresję, że kwalifikuje się tylko do lekarza, nie umiemy jej pomóc. Multum przykładów mam z otoczenia. A co się dzieje przy menopauzie, a depresja poporodowa... Chyba faceci mają jednak biochemicznie lepiej.

Mam nadzieję,że nie powtarzam posta, ale coś mi komputer szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dla mnie znowu podniesienie się z łóżka przed 10 to jest najgorsza kara :hide::P

ale jak już muszę to wstanę nawet i o 4 [a tak wstaję jak mam na rano do pracy], co nie zmienia faktu, że nie lubię :P

 

platek rozy, nie nastawiaj się, ze nie dostaniesz jakiejś pracy, bo to później widać na rozmowie [nie wiem jak, ale pracodawcy to chyba wyczuwaja] ;)

ja jak szłam gdzieś na rozmowę i nie do końca chciałam w danym miejscu pracować to nigdy pracy tam nie dostałam, a miałam kilka takich sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, to mam nadzieje ze wypoczniesz . tego Ci zycze :*************

 

 

Infinity, njawazniejsze zeby nowy lancuch kupic a teraz pewnie sie zadne nie przyzna

 

 

ide na chwil kilka , sasiadka przyszla :papa::papa:

 

-- 31 lip 2014, 18:23 --

 

acherontia-styx, nie j na rozmowie to sie nie nastawialam tylko teraz tak mysle w domu ze mozliwe ze nie dostane bo bylo wielu kandydatow a moze bylo widac po mnie ze mi slabo od nerwow? ja i tak jestem z siebie dumna jednak ze dalam rade:) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, pewnie najlepiej, zamiast siedzieć, zastanawiać się czy coś nie tak powiedziałam, nie tym tonem itd.

 

-- 31 lip 2014, 18:39 --

 

Czuję się okropnie bo potem będzie że mam humory. Brat nie raz się skarżył. To że on mi nie raz przysolił to cisza. On biedny bo chory i zaniedbany, a ja? rozpieszczona bo wszystko mam tylko nikt nie patrzy że do wszystkiego dochodziłam własną pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, czasem się zastanawiam czym Ty się zajmujesz na terapii....bo niby jesteś na lekach, uczęszczasz na terapie, ale ja odnoszę wrażenie, że mimo to, nic się nie zmienia....ba, wręcz powiedziałabym, że gorzej u Ciebie. Nie wiem czy masz po prostu aktualnie słabszy okres, czy rzeczywiście coś jest nie tak.

Nie odbierz tego jako atak na Ciebie, to są po prostu takie moje luźne przemyślenia, po obserwacji tego co piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie wiem co się stało Karinko ;( Tyle tylko czytałam że się rozstałaś. Tulę. Wierzę że wróci jak przemysli, ochłonie :**

 

-- 31 lip 2014, 18:47 --

 

acherontia-styx, racja. Też czuję że ani leki ani terapia mi nie pomagają ba nawet wpędzają w coraz większe bagno.

Zwiększyłam przeciwpsychotyczne (Abilifi 30 mg) więc to nie to raczej. To pewnie brak przeciwdepresyjnych i wcześniej przytłumione emocje ze mnie wyłażą.

 

-- 31 lip 2014, 18:49 --

 

Z terapeutką mi się tez nie układa. Szkoda gadać jak wyglądała ostatnia sesja. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×