Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, właśnie jestem po dwóch idiotycznych kilkuetapowych, gdzie nawet nie było okazji porozmawiać jak człowiek z człowiekiem, więc mam nadzieję, że na normalnych poczuję się pewniej.

 

Hehe, ten poprzedni avatar pewnie wróci, bo jakoś do mnie pasuje i mam go też na lubimy czytać, natomiast na teraz szukałam czegoś krowo-kształtnego z niewymiarową liczbą oczu i znalazłam tego. To jakiś senator z Gwiezdnych Wojen i na tym avku się patrzy w gruncie rzeczy z taką powagą i zrozumieniem, że mi tu na razie pasuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirunia, biorę piąteczkę Cloranxenu podzieloną na pół codziennie. Tak se brałam, brałam, aż musiałam pójśc po receptę na lek do innego doktora, bo mój na urlopie, a ten cholernik wali mi " No martwi mnie ten pani cloranxen, już jest pani uzależniona" Pewna kultura osobista nie pozwala mi wyjawic, co sobie pomyślałam. No więc dzisiaj nie wzięłam już tej drugiej połówki i generalnie pokażę ja mu uzależnienie.....( tu wkroczyłaby cenzura)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wiesz trudno mi powiedziec czy juz wyszlam na prosta , jest lepiej , wiecej spraw ogarniam ale miewam dni ze sie zle czuje , ze leki sa duze . Tyle ze teraz juz wiem ze one kiedys mijaja i znow bedzie lepiej.

 

Wiesz wszytskie benzo maja tolerancje okolo miesiac ... szesciu tygodni i pozniej mozna sie uzaleznic niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Wiesz u mnie jest problem ze ja mam kiepska tolerancje jesli idzie o lekarstwa i nie jestem w stanie w ogole na nich funkcjonowac bo albo wymiotuje , albo spie po 15 godzin i jestem dalej nieprzytomna , albo nie jem albo mam wieksze lęki wiec w sumie mnie ciezko cos dobrac . Przeszlam ich kilkanascie i na kazdym w zasadzie bylo fatalnie, teraz mam od stycznia psychoterapie i duzo nad soba pracuje.

tez bylam niecierpliwa, musialam zaakceptowac to ze jestem chora ,m ze jakis czas tak bedzie , ze bede miala trudnosc z funkcjonowaniem , z najprostrzymi sprawami w zyciu ... Teraz predzej umiem sobie cos wytlumaczyc i zle chwile staram sie przeczekiwac oraz czyms zajac bo taka zajeciowa terapia dobrze na mnie wplywa.

Miewam dni ze najchetniej urwalabym sobie glowe i wyciepala w kosmos bo sie zle czuje ale to mija. I znow bywa lepiej.

 

rano sie najgorzej czujemy gdyz nam rosna wstretne hormony stresu czyli kortyzol , adrenalina itp... dlatego ja tez zawsze rano wstaje z pobudzeniem , wylekniona pozniej w miare dnia to mija.Poranki mam najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, aha, doszło zaproszenie. W sumie teraz jedyna społecznościówka, na której siedzę. Zarejestrowałam się, żeby sobie zrobić porządek we własnych książkach, ale się wkręciłam w plusiki za opinie :lol: Sześć osób ceni moją recenzję atlasu grzybów :great:

 

Uff, yerba w smaku ok. Bałam się, że ten zapach tykwy przeniknie do smaku, ale chyba już działa jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, amelia83, dlaczego tak Wam źle kochane Dziewczynki?

To wszystko minie, bo musi i już :!:

Dzisiaj też czuję się róznie, ale mobilizuję siły na wyjazd, bo bardzo chcę pomóc Synowej i Synowi, by mogli nasz współny wyjazd poświęcic na wypoczynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak trędowata w tym domu :why: Wcześniej matka co pisałam w temacie "wkurza mnie" teraz nie wiem kto, ale pies miał skrócony łańcuch na metr bo ogniwko pękło i ani nie mogła podejść do wody, ani do budy. Pytam się brata kto to, a ten ani be ani me. Słowem się nie odezwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano sie najgorzej czujemy gdyz nam rosna wstretne hormony stresu czyli kortyzol , adrenalina itp... dlatego ja tez zawsze rano wstaje z pobudzeniem , wylekniona pozniej w miare dnia to mija.Poranki mam najgorsze.

i właśnie dlatego wstaje skoro świt o 13 8)

 

Sześć osób ceni moją recenzję atlasu grzybów :great:

leżę 0rofl.gif

oczywiście nie śmieję się z Ciebie cyklopka, ale fajnie to zabrzmiało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×