Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę w sobie nadal urojenie biedy, ciągłe przekonanie że pieniądze to wszystko,

próbuję się oszukać, że jest inaczej ale nie jest, /cenzura/ mać :/

W obecnych czasach,chyba piniondz gra sporą rolę,bardzo sporą niestety,To nie czasy wojen,konfliktów i innych,gdzie życie ludzkie było często gówno warte a pieniądz jeszcze mniej :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ileż można leżeć w łóżku i wyć? :roll''

a wyjesz bo lubisz?marudzisz wiesz?dziewczyna z Ciebie fajna inni do Ciebie łapki wyciagają daj coś z siebie innym.

 

Wyję, bo mi źle. Wiem, że marudzę. Jeśli wyciągają, to z daleka, a w realu nie wyciąga nikt :(

Siedzenie i marudzenie w czymś pomaga?szukasz wsparcia czy po prostu chcesz sobie pomarudzić żeby zwrócić na siebie uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ileż można leżeć w łóżku i wyć? :roll''

a wyjesz bo lubisz?marudzisz wiesz?dziewczyna z Ciebie fajna inni do Ciebie łapki wyciagają daj coś z siebie innym.

 

Wyję, bo mi źle. Wiem, że marudzę. Jeśli wyciągają, to z daleka, a w realu nie wyciąga nikt :(

Siedzenie i marudzenie w czymś pomaga?szukasz wsparcia czy po prostu chcesz sobie pomarudzić żeby zwrócić na siebie uwagę?

 

Szukam wsparcia, a zwracać na siebie uwagę wolę w inny sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, jak ludzie okazują Ci wsparcie wynajdujesz sto przeszkód .Droga do nikąd, ale skoro Ci z tym dobrze ...

 

To, że są przeszkody, to nie moja wina. I nie, nie jest mi z tym dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieram z samotności. Odkąd pamiętam byłam zupełnie sama. Nigdy nie miałam żadnych przyjaciół, ani nawet znajomych, od czasów przedszkola, aż do teraz, jestem sama. Po prostu nie wiem jak mogę tak żyć. Tak się dłużej nie da. Tym ciężej, że mam wielu wrogów i jeszcze muszę z nimi mieszkać. Kiedy skończy się ten horror.. i w końcu będę mogła żyć jak chcę i z kim chcę? Mam nadzieję, że niedługo. Tak w ogóle nie wiem, jak można mieć przyjaciół. Jak Wy to robicie? Podziwiam Was....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pająk, Jestem leniwy, dziecinny, mami synek i nie chce mi się, po to żebyś popatrzyła jak mój ryj wygląda.

Nie pisałam o TWARZY, tylko ,postawie w ulubionym stroju ale już nie muszę po tym co napisałeś.

Możesz ale Ci się nie chce i jak Ci z tym OK to OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafię się ubrać, aż taką ciapą nie jestem. Po prostu jak sama stwierdziłaś mam problem z kobietami. W dodatku nienawidzę siebie i ludzi.

 

spraw więc by kobiety stały się dla ciebie kompletnie obojętne, ja to zrobiłem już dawno,

ale to jednocześnie odbiera jeden z celów życiowych, których my nie mamy za wiele,

jeśli w ogóle mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spraw więc by kobiety stały się dla ciebie kompletnie obojętne, ja to zrobiłem już dawno,

ale to jednocześnie odbiera jeden z celów życiowych, których my nie mamy za wiele,

jeśli w ogóle mamy.

 

Ja chyba też już trochę tak zrobiłem, że przez ostatnie dwa miesiące kobiety stały się już mi bardziej obojętne. Trochę mnie interesują ale już nie zwracam na nie uwagi, nie podrywam, a nawet jak one ze mną zagadują to ja pogadam ale bez jakiegoś zaangażowania w coś więcej. Obserwuje już siebie od jakiś ponad 3 miesięcy i jakoś nie chce mi się angażować/zabiegać o kobiety. Jednocześnie mam tylko świadomość tego, że powinienem z kimś być bo tak jest ten świat zbudowany i mogę czuć się w przyszłości samotny.

Poza tym nie wierzę już k... w jakieś miłości, związki i inne pierdoły :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×