Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

estera1, a czy kiedykolwiek na Mircie spałaś dobrze? Czy nawet gdy się niczym nie stresujesz, również tak kiepsko śpisz?

 

Tańczący z lękami, ja jestem dość zadowolona z zestawu, choć obawiam się, że będę musiała zwiększyć dawkę Sertraliny, ale narazie poczekam, niech zacznie działać (dziś 13. dzień). Na spanie biorę nadal Mirtor 15mg. i nie mogę narzekać, ale teraz nie mam stresu i żadnych ważnych sytuacji życiowych, nie wiem jak wtedy Mirta by się zachowała:) Ale uważam, że jest to bardzo dobry usypiacz. Choć już mnie tak nie przymula od razu po zażyciu, jak miało to miejsce wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chyba muszę zrobić wszystko, żeby jak najszybciej pozałatwiać wszystko co mi chodzi po głowie i w jakiś sposób nie daje mi spokoju. Nie sądziłem, że kiedyś dojdzie do sytuacji, że będę się zastanawiał czy ,,w coś wchodzić" mając na uwadze kondycję psychiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, trittico nie pomogło mi w moich zaburzeniach. Mam nawet wrażenie, że po ponad tygodniu pogorszyło mój stan, bo zaczęły mnie nachodzić myśli s., czego już dawno nie miałem. Z tego co widzę w ankiecie, zdecydowanej większości ten lek jednak pomógł, ja jestem jednak jakiś inny. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest niezwykle trudne do oceny. Bo żeby ocenić działanie jakiegoś leku musielibyśmy badać jego działanie w niezmieniającym się otoczeniu zewnętrznym.

 

Zaczynam dochodzić do pewnych wniosków. Jak spotkam się drugi raz z lekarzem, powiem mu, że moim celem jest rezygnacja z jakichkolwiek leków, a próbowanie tylko doraźnie brać na noc mirtre na zaśnięcie. No chyba że doraźnie zmiani się na codziennie. Chyba, że źle główkuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janek159, żyjemy w je.anym matrixie. Masz rację, że trudno nam ocenić lek a lekarz nie widzi nas 24h/dobę. Gdybym miał testować każdy lek w niezmienionych warunkach przez 3 mce to już bym dawno leżał zakopany pod ziemią, bo bezsenność i choroba kazałaby mi się zabić. Trzeba reagować gdy jest źle, a gdy jest dobrze niczego nie zmieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie możliwe jest stałe otoczenie i trzeba reagować na chwilę obecną. I powiem Ci też, że nigdy nie sądziłem, że można nie zasnąć po kilku nocach nie przespanych. Jak komuś mówię nikt nie rozumie. Jakoś niedawno tego doświadczyłem. Teraz jakoś zasypiam na tym trittico, ale tak po jakimś czasie. A te upały też nie pomagają. Zresztą w upały nigdy nie mogłem spać nawet, przed tym (nazwijmy to) wytrąceniem z równowagi.

 

Trzymajcie wszyscy dzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, jednak ostatecznie mój auto-lekarz kazał brać miansę. Miansa podobnie jak mirta powinny lepiej leczyć niż zaleczać jak kweta. Masz rację, że działanie kwety może osłabnąć jak rec histaminowe zdownregulują i będzie dupa blada. Poza tym miansa to lek, który 4 late temu uratował mi życie, kiedy było ze mną bardzo źle...Ok czas jechać na Woodstock :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×