Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie potrafi wkurzyć wszystko :/ Aktualnie się ciągle wkurzam, że mąż staje czystymi kapciami na progu mieszkania ( mamy remont na klatce- syf, kiła i mogiła) i roznosi ten syf, a ja sprzątam po kolanach :/ Nie szanuje mojej pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam luźno propozycje pobytu półrocznego na 7f matce. Mam zapomnieć bo "jak sobie wyobrażasz z psami". Tłumacze że to może być szansa na zdrowie i ni ch*ja.

 

-- 31 lip 2014, 14:47 --

 

Jak jeszcze psiaków nie było i leżałam w szpitalu to jęczała że za dużo JĄ to kosztuje pieniędzy a miałam rentę.

Co do renty jak chciałam się wyprowadzić to gadała że zostanie im się tylko powiesić bo nie będą mieli za co żyć, a jak jestem w domu to że nie starcza mojej renty na moje potrzeby i muszą dokładać.

 

Jedno pytanie. To mam być matka której zależy na zdrowiu córki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, najłatwiej jest oceniać z pozycji kanapowego obserwatora w 2014 roku coś , co wydarzyło sie 70 lat temu w innych realiach i bierzących wydarzeniach, układach. W ocenie ludzi wówczas walczących, panuje opinia że było potrzebne, a zatem było widocznie potrzebne. Tak w ogóle to chwała Powstańcom, byli prawdziwymi patriotami, nie to co dzisiaj, volksdojcze którzy tylko biadolą jaka to ta Polska chujowa a nie zrobili w życiu nic :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inspektor_erektor, Do samych powstańców nic nie mam byli wtedy dzieciakami zmanipulowanymi przed starszych, ale czczenie tego powstania to przesada która w mediach głównego nurtu przedstawiana jest jednostronnie. Zresztą ja nie pochodzę z etnicznie polskiej rodziny także mnie patriotyzm nie obowiązuje i sto razy bardziej wolałbym żyć pod zaborem niemieckim. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a ja uważam inaczej, że to przejaw szlachetnej postawy i heroizmu w czasach dramatycznych dla Polski. A zmanipulowane to były te twoje szwaby propagandą hitlerowską.

 

Czemu sie nie wyprowadzisz do szwabów skoro tak ich gloryfikujesz, lubisz a na dodatek stamtąd pochodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a ja uważam inaczej, że to przejaw szlachetnej postawy i heroizmu w czasach dramatycznych dla Polski. A zmanipulowane to były te twoje szwaby propagandą hitlerowską.

 

Czemu sie nie wyprowadzisz do szwabów skoro tak ich gloryfikujesz, lubisz a na dodatek stamtąd pochodzisz?

Bo nie umiem niemieckiego zresztą moja rodzina pochodzi stąd tylko wcześniej tu były Niemcy a po 1918 należeli do mniejszości niemieckiej.

No i nienawidzę romantycznych postaw bo Polska na tym zawsze kiepsko wychodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie zna języka ;]

 

przejaw serca/odwagi nad rozumem, w Polsce lubi się takie coś gloryfikować, norma

erektor a Ty chciałbyś mieszkać na Bałkanach i spacerować po polu minowym, tam też każda strona przejawia przecież szlachetność i heroizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, mi chodzi o to, że ocenianie powstania przez pryzmat dnia dzisiejszego jest czymś idiotycznym. A carlos nie możesz sie nauczyć niemieckiego? skoro cyganie sie nauczyli to ty nie dasz rady? aż takim jesteś tumanem? :D

leniwy jestem po prostu a w Niemczech zawsze i tak będę traktowany jak Polak mimo arcyhitlerowskiego nazwiska. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sam do tego doszedłeś, że masa idiotów w kraju i chcą zrobić jeszcze więcej media.

 

-- 31 lip 2014, 19:04 --

 

Reiben, mi chodzi o to, że ocenianie powstania przez pryzmat dnia dzisiejszego jest czymś idiotycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×