Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, mam tylko opokan :bezradny: te leki od lekarki wykupie jutro bo mam miec przelew za ten weekend co pracowalam =200 zl a za kolejny dostane w przyszlym tygodniu -tez 200zl.

 

mirunia hihihi tez widze melodyjki u Ciebie leca :mrgreen: ja zagluszam swoj dolek bo mniez as zbiera na plakanie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, byłam dziś u lekarki, no i powiedziałam jej, że czuję się świetnie. A ona zaczęła dopytywać i potem stwierdziła, że mam hipomanię. I dała mi jakiś nowy lek, a ja nie wiem, po co mi dała nowy lek, skoro ja się świetnie czuję i nie wiem, chyba na razie nie będę go brać.

I w dodatku kazała mi przyjść za 3 tygodnie, a ja się pytam, czemu tak szybko. A ona się uśmiechnęła i mówi - to, co za 2? No i mam przyjść za te 3 tygodnie. Ale ja się dalej czuję świetnie, mam pełno energii, życia i radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam siebie to zaraz sobie te zawroty wkrece :hide: i bede je miala znerwow jak tylko lykne pierwsza tablete:D :D

 

-- 30 lip 2014, 18:19 --

 

czarnobiała mery, :*********** mowilam Ci ze to wyglada na hipomanie , i ja bym raczej sie zastosowala do lekarki zalecen, bo jak wladniesz w manie to moze sie okazac konieczny szpital.

 

Ale to moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, wino pijam

 

 

a tak to alkoholu na co dzień tylko piwo bo to nie alkohol :lol::lol:

 

-- 30 lip 2014, 20:41 --

 

Makabra, ty widzę polsatu nie oglądasz :P:lol:

 

Ja Go zawsze z browarem widzę, no ewentualnie wódką, albo spirytusikiem :mrgreen:

to tylko z okazji chucznych wesołych świąt rodzinnych

imieniny, świniobicie u wujka Władka, pogrzeb

same radosne okoliczności kurde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×