Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero niedawno wychodziłam do sklepu na małe zakupy, rano czułam się niewyraźnie, żeby nie powiedzieć kiepsko.

 

Bylam dzis pozalatwiac jeszcze jakies papierki do tego dofinasowania w UM . Konca nie widac.

Poza tym upal a biodro dokucza coraz mocniej ....Przez co mam zjechany nastroj.

 

mirunia, platek rozy, podziwiam za to bieganie po mieście w tym upale, bo ja siedząc się roztapiam :P a co dopiero jakbym miała gdzieś latać po mieście ;) no ale niestety jutro też mnie to czeka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, jeszcze musze doniesc im zaswiadczenie na ich papierku o swiadczeniu z Zus ktore mialam do maja bo jak zanioslam to z Zus to mi nie przyjeli (nie wiem czemu przeciez to dokument wypisany przez Zus) no ale juz mi przyjeli a tamto podbite z Zus na UM papierku mam doniesc po prostu do srody przyszego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, wreszcie bo ja tam juz bylam 3 razy :hide::hide:

 

mirunia, ja dzis fasolke szpragowa i ziemniaczki i mam kilka jeszcze z wczoraj kotletow z cukinii to zjem to . Najgorsze ze za te cudowne pieniadze z Mops to nawet na jedzenie nie starcza a co dopero zeby leki kupc czy cos oplacic . A na moje cv to narazie nikt nie odpwooedzial a wyslalam ich ze 40

:silence:

 

 

Kurde Ferdus co toz a wojna? :shock::shock::D Ja moge isc na wojne z Zus o! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana dziekuje :********** nie robie sobie nadziei wielkich bo sie pewnie na tej rozmowie roztrzese .I lęki mnie chwyca no ale najgorsze to kustykanie :bezradny: tak mnie boli ze nie jestem w stanie nie kulec.

 

Co tam porabiasz? Ja zjadlam obiadek .

Ciesze sie ze lodowa sie jednak ocknela z zadumania i zaczela pracowac normalnie :yeah::yeah::yeah:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej od jakiegos czasu mam tak.. ze wstydze sie tego co mowie cos powiem a po chwili albo np jak zasypiam sobie ysle" co za skretyniała idiotka ze mnie" tak duzo przeklenstw uzywam co nie w moim stylu, tak jakos niezafajnie, albo sobie mysle ej, przecieza normalnie powiedzialabym to duo ładniej wstydze sie za siebie,

od kilku dni rycze kiedy patrze w lustro, nie moge na siebie patrzec

wczoraj chcialam fryzjer zahaczyc ale szkoda mi bylo pogody w koncu stwierdzilam ze ide na caly dzien na plazeostatnio popłkłłalam sie kilka ray ale w domu dzis w pracywpierw bylo okej a potem zbierały mi sie łzy i pękłam

a pracuje za ladą klienci widza tak słabo co, ucieklam na zaplecze, kolezanka podzwonila kto by mogl przyjsc zebym poszla do domu i ucieklam ...znowu wstyd bo ktos mnie musi prcowac kiedy miała mieć wolne,

ostatnio nawet obiecałam sobie , że będę sie starała jak złapie mnie nawrót deprechy to bede walczyc i chodzic do pracy i nie pojde na łatwiznę...a wyszło jak wyszło :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×