Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

a boli Cię po nich głowa ?

mnie bolala po Velafaxinie ER a po Welafaxie w tabletkach mnie nie boli,ale tez nie widze jakiegos dzialania po tym leku, spac mi sie tylko chce caly czas i jeszcze bardziej zmulony niz po paro

 

-- 27 lip 2014, 20:13 --

 

a jak libido po tym ,,, maleje czy się zwiększa , bo mam z tym problem po Paro ?

Paro to kosa jesli chodzi o libido, ale po wenli to jest HARDCORE przynajmniej u mnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biore ten lek 3 miesiace i nie dziala, tez sie na poczatku masakrycznie pocilem, ale z dzialaniem leku cos slabo

 

-- 28 lip 2014, 09:45 --

 

Dzisiaj jakby delikatna poprawa nastroju i napedu, co ciekawe zmniejszylem dawke z 75mg na 37,5mg, moze to lepszy dzien poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy 20mg pocę się jak straszliwie . Nigdy bym tego z Wenlą nie powiązał gdybym tego tutaj nie przeczytał .

Przy takich dawkach Tomasz( jak Ty łykasz ) to wiele może się dziać .

 

chyba zostanę na razie przy jednej tabletce 75 mg, może się organizm przyzwyczai. chyba jednak zostanę przy tym leku, bo biorę też Escitalopram ale na razie jest kiepsko a czas mija...

 

Na Alvencie też ładnie się chudnie, a mi się marzy jeszcze z 10 kg mniej i to jest realne bo na tym leku słabnie apetyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy 20mg pocę się jak straszliwie . Nigdy bym tego z Wenlą nie powiązał gdybym tego tutaj nie przeczytał .

Przy takich dawkach Tomasz( jak Ty łykasz ) to wiele może się dziać .

 

chyba zostanę na razie przy jednej tabletce 75 mg, może się organizm przyzwyczai. chyba jednak zostanę przy tym leku, bo biorę też Escitalopram ale na razie jest kiepsko a czas mija...

 

Na Alvencie też ładnie się chudnie, a mi się marzy jeszcze z 10 kg mniej i to jest realne bo na tym leku słabnie apetyt

 

Bierzesz esci. razem z wenlą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy 20mg pocę się jak straszliwie . Nigdy bym tego z Wenlą nie powiązał gdybym tego tutaj nie przeczytał .

Przy takich dawkach Tomasz( jak Ty łykasz ) to wiele może się dziać .

 

chyba zostanę na razie przy jednej tabletce 75 mg, może się organizm przyzwyczai. chyba jednak zostanę przy tym leku, bo biorę też Escitalopram ale na razie jest kiepsko a czas mija...

 

Na Alvencie też ładnie się chudnie, a mi się marzy jeszcze z 10 kg mniej i to jest realne bo na tym leku słabnie apetyt

 

Bierzesz esci. razem z wenlą?

 

tak. lekarz nawet to zalecił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wenlą czy bez pocę się tak samo . Dziś nie wziąłem specyfiku i a leje się ze mnie . Bo jak ma się nie lać jak duchota i spiekota . Każdy normalny , a tym bardziej nienormalny sie poci . Ważne ,żeby ten pot nie śmierdział jak kikkudniowe skarpetki traktorzysty Wolodii, al;e zapierd-dalał fiołkami . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dziś wziąłem trzynastą tabletke Efektin 75ER.Przez 9 dni czulem sie potwornie, chodziłem jak na chaju, w sobote z rana po przebudzeniu poczulem kolejny raz jakbymtracil swiadomosc, po czym dostalem napadu paniki.Trwalo ok minute ale po tym paradoksalnie poczulem sie lepiej niz przed napadem.Zamulony i taki "nie swoj" czulem sie jednak nadal, z tymże byłem bardziej radosny, odwiedzilem znajomych po prostu mialem sile i chciało mi się.Dzis znow obudzilem sie przytlumiony strasznie po 6 rano jakbym nie wedzial kim jestem,ale staram sie z tym walczyc juz druga godzine bedac w pracy..Nie wiiem juz sam coo tym wszystkim myslec..U lekarki bylem dwa dni temu i mi powiedziala ze skoro sie poprawilo to leku nie bedzie mi zmieniac a twkie samopoczucie przeztydzien moglo byc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzisiaj czuje sie rewelacyjnie, dobrze ze jednak postanowilem dac szasne jeszcze wenli, zaczela chyba dzialac,/cenzura/ po 3 miesiacach :pirate:

 

 

Kolo, ciekawie piszesz, normalnie jak chorągiewka na wietrze. Za 3 dni napiszesz, że jednak nie działa? :mrgreen:

 

Rozwalają mi system ci depresyjni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimek, początki na wenlafaksynie mogą być ciężkie, brałem ją dwukrotnie i uwierz mi że wiem o czym mówię. Doświadczyłem podobnych stanów jak te które opisujesz, o dziwo mocniej przy drugim wejściu. 13 dni to wciąż krótko, możesz się nie najlepiej czuć jeszcze nawet i kolejny tydzień, ale jeśli zaczyna się poprawiać to nie rezygnuj z leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×