Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Też w gimnazjum słuchałam od każdego krytykę (mam ogromny problem z cerą do tej pory, ale to właśnie wtedy miałam pryszcz na pryszczu, prawdziwa kujonica...), teraz mi przykro, że nikt nie może zrozumieć, że teksty "och, ależ wykobieciałaś, ależ przytyłaś!!" to żaden komplement...

wiem, że puchnę z tygodnia na tydzień, nie trzeba mi mówić... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile patrząc na swoje lustrzane odbicie jestem w stanie stwierdzić, że wyglądam całkiem człowieczo, tak wśród innych ludzi czuję się jak pasztet :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tylko jakieś drobiazgi. Mnie denerwują mężczyźni, którzy potrafią naśmiewać się u kobiety z każdego odstępstwa od ideału, typu figura 85-65-85, a nie 90-60-90. Zauważyłam, że bardziej wytykają kobietom niedoskonałości Ci, którzy sami są ogólnie mało atrakcyjni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tylko jakieś drobiazgi. Mnie denerwują mężczyźni, którzy potrafią naśmiewać się u kobiety z każdego odstępstwa od ideału, typu figura 85-65-85, a nie 90-60-90. Zauważyłam, że bardziej wytykają kobietom niedoskonałości Ci, którzy sami są ogólnie mało atrakcyjni.

 

Próbują się w ten sposób dowartościować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo kobiet wytyka nie doskonałości facetów, a potem tłumaczą światu jak to patrzą na wnętrze. Zresztą kobiety bardzo patrzą na wygląd. Myślę, że dużo bardziej niż faceci. Brzydal jest odrazu skreślany i nie ma mowy oddaniu mu szansy i nagle nawet najciekawsza osobowość nie ma znaczenia, ale i tak będzie się upierać, że charakter jest dla was najważniejszy.Niestety brzydki facet ma chyba nawet gorzej od brzydkiej kobiety, bo z jednej strony w mawia mu się, że jego nieatrakcyjność fizyczna nie ma znaczenia, chociaż ewidentnie z tego powodu przegrywa. Z drugiej strony nie wolno mu się pożalić, bo jak to facet może się pożalić i to jeszcze z powodu swojej brzydoty. Można powiedzieć, że brzydal ma się cieszyć z tego co ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, tez tak uważam, kobiety to wzrokowcy i estetki, mają dużo bardziej rozwinięte te zmysły niż faceci, więc łatwiej wyłapują niespójność czy brzydote, ale oficjalnie się przyznają przez uwarunkowania społeczne, no bo nie może wyjść że lecą na wygląd, przecież lecą przede wszystkim na dusze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, mój facet nie musi być jakimś mega przystojniakiem, musi mi się po prostu podobać wizualnie, a podobają mi się często też te "brzydalki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie ma to znaczenie? Skoro jeste nie w typie dla niemal kazdej kobiety dla tych malo atrskcyjnych takze wybaczcie ale pisze z kom

 

-- 30 lip 2014, 15:13 --

 

jakie ma to znaczenie? Skoro jeste nie w typie dla niemal kazdej kobiety dla tych malo atrskcyjnych takze wybaczcie ale pisze z kom

 

-- 30 lip 2014, 18:09 --

 

chodzi mi o to, ze jakie ma to znaczenie kto mi sie podoba skoro i tak prawie nikomu sie nie podobam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, bo facet musi mieć przede wszystkim coś w sobie, coś co przyciągnie chodź podstawowe zasady higieny i nazwijmy to stylu ubioru powinien znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne tylko w praktyce ten nie podobający się facet okazuje się całkiem przystojny i co najwyżej dla 2% osób nie jest w typie. Taki prawdziwy brzydal nie podoba się prawie nikomu i dlatego zawsze jest nie w typie. Może być co najwyżej kolega. Pytanie jak z tym się pogodzić, że brak wyglądu zabiera szanse na bycie z kimś?

 

-- 30 lip 2014, 22:06 --

 

Nie ma to znaczenia, bo czy ładna czy nie to i tak jestem nie w typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×