Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:

Ja traktuje jak rozrywkę , nie przeszkadza mi to w prowadzeniu życia , spotykaniu się ze znajomymi itp. Nie rozumiem też usuwania konta , jeżeli nie ma sie czasu na forum to się nie wchodzi , a szkoda mi ludzi których tu poznałam i polubilam :]

 

Mam, nadzieję , że ludzia który odeszli żyje się lepiej , co nie zmieni faktu , że będziemy tęsknić !

 

Powodzenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja od jutra opuszczam forum (mam nadzieję że na jak najdłużej, albo i na zawsze) Powodem takiej a nie innej decyzji jest fakt, że chcę wreszcie zacząć życie poza internetem i znaleźć sobie dziewczynę.

Powodzenia.

 

-- 29 lip 2014, 13:08 --

 

A gdzie są Carlos i Khaalesi ?

Oboje są na foro,rzadziej piszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne,

Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:

Ja traktuje jak rozrywkę

 

rozrywka jest elementem życia, w dodatku skoro piszesz, że tęsknisz za ludźmi z forum, którzy odeszli, to znaczy, ze dla Ciebie jest ono nie tylko rozrywkowym elementem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:

Ja traktuje jak rozrywkę , nie przeszkadza mi to w prowadzeniu życia , spotykaniu się ze znajomymi itp. Nie rozumiem też usuwania konta , jeżeli nie ma sie czasu na forum to się nie wchodzi , a szkoda mi ludzi których tu poznałam i polubilam :]

 

Mam, nadzieję , że ludzia który odeszli żyje się lepiej , co nie zmieni faktu , że będziemy tęsknić !

 

Powodzenia :smile:

Dobrze napisane :mrgreen: jednak życie realne bardziej ciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:

Ja traktuje jak rozrywkę , nie przeszkadza mi to w prowadzeniu życia , spotykaniu się ze znajomymi itp. Nie rozumiem też usuwania konta , jeżeli nie ma sie czasu na forum to się nie wchodzi , a szkoda mi ludzi których tu poznałam i polubilam :]

 

Mam, nadzieję , że ludzia który odeszli żyje się lepiej , co nie zmieni faktu , że będziemy tęsknić !

 

Powodzenia :smile:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą rozrywką. Ja na przykład zarejestrowałem się tu po to, by uzyskać jakąś formę pomocy, wsparcia, dowiedzieć się więcej na temat moich zaburzeń no i w miarę możliwości doradzić innym. Dla rozrywki to ja mam Facebooka i inne fora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:brawo:

Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:

Ja traktuje jak rozrywkę , nie przeszkadza mi to w prowadzeniu życia , spotykaniu się ze znajomymi itp. Nie rozumiem też usuwania konta , jeżeli nie ma sie czasu na forum to się nie wchodzi , a szkoda mi ludzi których tu poznałam i polubilam :]

 

Mam, nadzieję , że ludzia który odeszli żyje się lepiej , co nie zmieni faktu , że będziemy tęsknić !

 

Powodzenia :smile:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą rozrywką. Ja na przykład zarejestrowałem się tu po to, by uzyskać jakąś formę pomocy, wsparcia, dowiedzieć się więcej na temat moich zaburzeń no i w miarę możliwości doradzić innym. Dla rozrywki to ja mam Facebooka i inne fora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.................................................................. dzizas przecie powod rejestracji moze byc rozny ale tez nie ogarniam tych pozegnalnych tematow pelnych zbednego patosu tekscikow jakbysmy swiadkami byli co najmniej jakiegos pogrzebu : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ludzie traktują to forum jak element życia? :shock:

Ja traktuje jak rozrywkę , nie przeszkadza mi to w prowadzeniu życia , spotykaniu się ze znajomymi itp. Nie rozumiem też usuwania konta , jeżeli nie ma sie czasu na forum to się nie wchodzi , a szkoda mi ludzi których tu poznałam i polubilam :]

 

Mam, nadzieję , że ludzia który odeszli żyje się lepiej , co nie zmieni faktu , że będziemy tęsknić !

 

Powodzenia :smile:

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tą rozrywką. Ja na przykład zarejestrowałem się tu po to, by uzyskać jakąś formę pomocy, wsparcia, dowiedzieć się więcej na temat moich zaburzeń no i w miarę możliwości doradzić innym. Dla rozrywki to ja mam Facebooka i inne fora.

Dokładnie tak ja również raczej szukam tu wsparcia wiedzy o chorobie pomocy ale rozrywki?ale zeszliśmy z tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.................................................................. dzizas przecie powod rejestracji moze byc rozny ale tez nie ogarniam tych pozegnalnych tematow pelnych zbednego patosu tekscikow jakbysmy swiadkami byli co najmniej jakiegos pogrzebu : D

 

no też właśnie , forum raczej nie przeszkadza w życiu codziennym , masz czas to wchodzisz nie masz to nie wchodzisz , wiec po uj kasować konto ? :lol:

 

 

młachahchacha zostałam zlinczowana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też właśnie , forum raczej nie przeszkadza w życiu codziennym , masz czas to wchodzisz nie masz to nie wchodzisz , wiec po uj kasować konto ? :lol:

 

hmmmm by trzasnac sobie wlasny temacik i siac w nim ferment a po 3 dniach zalozyc nowe? : P

młachahchacha zostałam zlinczowana :lol:

za wlasne zdanie? beka : DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne powody,jeśli ktoś chce,niech siedzi,nie ma restrykcji,czy wymagań,po co i dlaczego ktoś jest,a też komentowania czy wpi**dalania się między wódkę a zakąskę,po co,dlaczego i czemu - nie widzę w tym sensu,jak długo ktoś nie łamie regulaminu,nie obraża innych i reszta,niech siedzi i robi co chcę.

That's all,kończymy ten OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam poinformować wszystkich przyjaciół (2 na pewno i 2 są wątpliwi może tylko zmartwić ich mogło, że nie dostaną więcej gołych fotek - ale i tak miło).

Zyjęi w niezłym jak na mnie stanie stabilnym. Za dwa tygodnie za to znikam na dłużej do "sanatorium" wiec co byśta się nie martwiła - komórki i wsie elektroniki trza oddawać ale może co przemyce ^^).

Buziaki i do....zobaczenia moje dwa gołąbeczki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwam konto czyli odchodzę z Forum za...5min

Chciałam bardzo podziękować osobom które były ze mną mimo wszystko. Które wiedziały z czym się zmagam, a mimo to pisały, dzwoniły - ściskam i wierzcie mi nie zapomnę Wam tego. Nigdy! Zawsze będziecie mogli/ły na mnie liczyć!

Tym którzy mają z tego powodu radochę i dalej paszkwile będą na mnie wieszać....życzę pokoju i szczęścia w życiu. Bo ja takie będę miała 8)

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto postawa moderatora ;)

Oto perfekcyjne wycięcie kontekstu z wypowiedzi.

 

Jak długo ktoś regulaminu nie łamie,nie będzie "pacyfikowany",to tak by dobitnie uściślić,A czy by dowiedzieć się o objawach,poczytać o lekach,czy gadać o głupotach,to już nam nic do tego.

 

MAM nadzieję że teraz,wypowiedź jest zrozumiała.

 

Chyba że coś jeszcze powtórzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pajączku kochany... ja Ci juz dzisiaj powiedzialam co chcialam Ci powiedziec :) pamietaj o nasz dealu rocznym :) pamietaj tez ze na swoje gołąbeczki zawsze mozesz liczyc:) dzwon pisz przyjezdzaj. Szczęscia tarantulko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×