Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


armatka

Rekomendowane odpowiedzi

Na imie mi Katarzyna. Od wielu lat cierpię na.. no właśnie na co? Wydaje mi się, że właśnie na nerwicę lękową i nerwicę natręctw. Postanowiłam w końcu wziąć się za siebie, bo to bardzo utrudnia życie mi i moim bliskim.. Zaczęło się niewinnie bo od zaksztuszenia cukierkiem kilkanaście lat temu. Od tego czasu cierpię na fagofobię z okresami remisji. Miałam także epizody z ciągłym myciem rąk oraz z nerwowymi tikami. Ostatnio dopadła mnie jednak hipochondria. Odkąd wylądowałam w szpitalu dostaję pier.. i przeglądam tylko strony internetowe w poszukiwaniu chorób. Teraz sama nie wiem czy to moja wyobraźnia czy naprawdę coś się dzieje.. Jestem też wrażliwą osobą, biorę dużo rzeczy do siebie, przeżywam, analizuję.. Poza tym mam artystyczną duszę. Przy tym jestem też bardzo nerwowa i drażliwa. Ech.. sama nie wiem. No.. wylałam z siebie żalę, a więc oficjalnie.. WITAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

też mam artystyczną duszę i przez to bardziej odczuwam to, co się wokół mnie dzieje.

Zero dystansu, wrażliwość - to zło :)

Ale skądś się to niestety bierze, przeważnie z dzieciństwa. Jest wiele rzeczy, z których nie zdajemy sobie sprawy - a które miały na nas kolosalny wpływ.

 

Mnie terapia pomaga je odkrywać, kawałek po kawałku - odkrywać siebie, przebaczać, wierzyć, żyć dniem dzisiejszym.

 

Pozdrawiam i życzę wiary w siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×