Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

I dzień wczesniej, przed znizką, warto wpaść namierzyć cele. No to możecie sie razem wybrać, w lumpeksie mozna niezła beczke skręcić przymierzając ciuchy ;-D z chin to chyba jednorazówki głównie. tu coś sie popruje, tam puszcza kolory, to sie zmechać albo znosi w mig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ale ja nie zaciągam żadnych długów. Wydaję sobie, ale przecież w tym czasie pracuję. Niby mam teraz urlop, ale robię dodatkowe zlecenia. Skoro pracuję, to chyba mogę sobie raz na jakiś czas poszaleć. Minie mi to, w długi żadne nie popadnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, czesc, dlaczego nie chcesz opowiedziec lekarce o swoim samopoczuciu? przeciez to główny temat u psychiatry na wizycie, :roll: bedzie mogła ewentualnie zmienic cos w lekach, doradzić...tak myślę kochana

 

wzięłam prysznic

po pracy sprzatałam chatke na błysk, jeszcze troche brakuje do tego błysku ale jestem z siebie zadowolona

jak wróciłam do domu moj M sprzatał i tak mnie to zmotywowało ze sie rozkręciłam, w taka pogode wiem to dosc słaby pomysł bo lało się ze mnie ale mam czysto :Dplatek rozy, jak tam? cos czytałam ze biodro boli, a samopoczucie okej? jak było w wekend w twojej pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, czesc, tak, chce saune i juz poruszyłem niebo i ziemie zeby zrealizowac ten plan. zastanawiałems czy warto tylko w nia inwestowac, gdy ma sie chęć wyjechania w inne miejsce za pare lat, ale napaliłem sie i bede działał.

 

czarnobiała mery, najlepsze są korony norweskie :P

 

-- 28 lip 2014, 21:52 --

 

Marcin2013, działaj haker ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, ale miałas obawy i trochę zaczynało Cię męczyć ten nadmiar energii, opowiedz o tym, ze tak masz co jakis czas moze wytłumaczy skad to sie bierze nie wiem

 

-- 28 lip 2014, 21:54 --

 

neon, pewnie masz zajawke to ogarniaj :)

ja zawyczaj mam nadmiar energii w okolicach pełni ksiezyca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, dziskaj znowu wracam do nocneto trybu zycia, z robota nie wyszlo ale nic to bo i tak nic nie placili a wymagania mieli nie wiadomo jakie. W sumie mam dla nich jeszcze pracowac to znaczy umawiac spotkania na ubezpieczenia, inwestycje i takie tam finsnse. Dzis znowu udalo sie cos zarobic w firmie dzieki wlasniej

pomyslowosci tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, :D zazdroszcze tych pomysłów:)

stwierdzam ze ja jestem nudna

nudna kura domowa :oops::roll: wiem ze taka juz jestem i wiekszosc zycia wlasnie byłam domatorka

w okresie liceum mialam barwne zycie towarzyskie i pierwsze 3-4 lata kiedy poznałam M a poza tym jestem nudna klucha

ogolnie mi to nie przeszkadza...ale wlasnie latem gdy sprzayja wychodzeniu i spotkaniom imprezom jakos tak czuje ze odstaje a u Was jak jest z relacjach miedzyludzkich???

 

-- 28 lip 2014, 22:07 --

 

czarnobiała mery, oczywiscie zrobisz jak uwazasz :) co dzis porabiałas?

jak z Twoim M? kurcze kiedy sie spotkamy?

ja wyjezdzam znowu na ten weeken na mazury do znajomych ale potem jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, nie jesteś nudna, ja Cię lubię taką, jaką jesteś, Karina :smile:

A dzisiaj niemal cały dzień zajęło mi przeinstalowywanie kompa, a w międzyczasie pracowałam na drugim. Z M. bardzo fajnie wszystko się układa, w środę się teraz widzimy. A z Tobą się chętnie spotkam, jak tylko będziesz miała czas :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×