Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

renee.madison, W polszy dobre typy z bio to ( z tych co wyhaczyłem) - Gonzo,Myśków,Sid,Jawor,Junior,Maras,Szolc,Ricardo.

W polszy jeśli już,to albo Myśków,albo Sid. (kwestia gustu)

Gonzo - 10 sesji za rękaw (Wtf?),więc nawet i za granicą wyjdzie podobnie/taniej.

Szolc,Junior nie odpisują,do Ricardo nie pisałem.

Możliwe że paru dobrych jeszcze w polszy jest i nie wymieniłem

Najbliżej jednak wydaje mi się że jeżeli chodzi o typowo "steampunkowe" klimaty,Myśków najprędzej,Sid - tradycyjne "kolorowe" bio,tudzież hmm..."cyborgowate" :lol::mrgreen: ?

Nasi "rodzimi" dziaracze nie są źli,jednak to prace zagranicznych mnie bardziej urzekły :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, obie galerie bardzo spoko. W Polsce nikogo z takim skillem nie ma?

Według mnie dziaraczy ze skillem w PL nie brakuje, można przebierać wręcz... tylko mało który robi prace w stylu biomechaniki, a na takich Arholowi zależy :P

O! dis.

Tzn w sumie...wiele zagranicznych bio które widziałem,robią poloki,tyle że gdzieś porozrzucani po EU jak gnój po polu.

A rodakom naszym skilla nie brakuje w żadnym przypadku,ale faktyko,bio w których "gustuje",jest w polszy niewiele.

 

Dostałem odpowiedź,za kolorową dziare - 450 500 ojro,za szarości,czerń i resztę - 400 - 450 ojro.

Czyli przeszkodą ewentualną pozostaje tylko...sraka przed wylotem poza granice polszy samemu :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się w sumie...ale aż takiej tragedii imho nie ma,jednak fajerwerków również...kwestia budżetu zapewne?

Przyoszczędziłbym więcej,poszedł do jakiegoś studia,w warszafce trochę dobrych studiów jest...ale twoja decyzja .

 

 

U mnie >_>.....

Dublin >_>.

Raczej,na 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a co dokładnie chcesz zrobić? Jeśli tylko to, co masz w avatarze to możesz iść praktycznie gdziekolwiek bo nie wygląda to na coś skomplikowanego. Jeśli chcesz robić coś "mądrzejszego" to zastanowił bym się nad tym kolesiem. Ogólnie zastanowił bym się nad oszczędzaniem na tym, bo w końcu będziesz to nosił do końca życia (prawdopodobnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dziaraczy ze skillem w PL nie brakuje, można przebierać wręcz... tylko mało który robi prace w stylu biomechaniki, a na takich Arholowi zależy :P

 

Aaach, to już wszystko rozumiem ;) Niestety w temacie biomechaniki nie mam wystarczającej wiedzy ;)

 

 

 

renee.madison, boooże, jak ja kocham takie małe skarby jak Twój.

Losie, daj mi normalnego pracodawcę...

 

Dzięki Vett :) Dlaczego martwisz się pracodawcą? Chcesz być stewardessą?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że ciemnogród i w ogóle, ale z drugiej strony nie jest chyba aż tak źle? Zależy jaką pracę się wykonuje, ale nawet w korpokarierze nie musi przeszkadzać (biorąc pod uwagę biurowy dress code i wieczną klimę)-no chyba, że ktoś jest wydziarany po samą szyję.

 

Poza tym Vett jest w liceum, zanim zacznie "prawdziwą" pracę minie jeszcze z 5 lat-wtedy juz pewnie nikogo nie będzie dziwiło kilka rysunków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, boooże, jak ja kocham takie małe skarby jak Twój.

Losie, daj mi normalnego pracodawcę...

 

Dzięki Vett :) Dlaczego martwisz się pracodawcą? Chcesz być stewardessą?:>

 

nie wykluczam takiej opcji ;)

 

-- 27 lip 2014, 17:25 --

 

Osobiście mam nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku, bo moje rączki w planach wyglądają zupełnie inaczej niż teraz, ale jednak nadal jest z tym ciężko. Wystarczy jeden mentalny moher i już rozprowadza kwas, nagle zaczyna ludziom tatuaż przeszkadzać itd.

Ostatnio w moim zadupiu podziękowali mojej 'znajomej' pracy w supermarkecie - zmiana kierowniczki, no i wiecie, podchodzę ostrożnie do sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii "dlaczego nie warto oszczędzać na tatuażu", z lewej praca Niuńka z prawej jego kopia zrobiona przez nie wiadomo kogo...

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10426613_10204626792419324_1085681099846451955_n.jpg

 

Oraz 2 nowe prace dominika (rozkręca się chłopaczyna :P)

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10517592_755890664448966_7623076358063694590_n.jpg (pierwsza sesja)

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10402528_755916884446344_338100159802461740_n.jpg (Gdańsk TK)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii "dlaczego nie warto oszczędzać na tatuażu", z lewej praca Niuńka z prawej jego kopia zrobiona przez nie wiadomo kogo...

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 1955_n.jpg

Ok,sam też szukając różnych wzorów,czy motywów - zwykle "kradłem" motywy,najczęściej zagranicznych artystów,jednak "dobitnie" widać że uj,dupa i kamieni kupa,bez skilla się nie podrobi,rozumiem że podoba się ten czy inny wzór komuś jednak...nie ogarniam,jeśli jest to w rodzimym kraju,OK - chcemy coś podobnego (identyczne kopie - sucks),nie prościej napisać do artysty który to zmontował? Jestem w stanie zrozumieć - zagranica,ceny (4x więcej za sesje niż w polandii),odległość,też np najchętniej bym sobie machnął rękawa u Yomico Moreno,ale niestety,przeloty do Wenezueli (minimum 5k w obie strony),+ chooj wie jakie koszta na miejscu sesji + bariera odległościowa i językowa raczej czynią to poza moim zasięgiem (głównie finansowym jednak) można wtedy "kopiować" wzór (i tak ni chooja nie wyjdzie takie samo).

Ale by już żywcem skopiować pracę,i mieć ją w gorszej jakości,chojnia z patatajnią :C. To już lepiej by delikwent zrobił pisząc do Niuńka,czy da radę co podobnego machnąć D: .

No ale pewnie te pare stówek kogoś zbawiło -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, ach, widziałam to dzisiaj...

Ja nie ogarniam jak tatuażysta może podjąć się takiej pracy, skoro widzi jak bardzo szczegółowa i wymagająca talentu ona jest. No chyba że tych szczegółów nie widzi, uważa za nieistotne lub ma przerośnięte ego :mrgreen:

 

btw, po zagojeniu będą efekty ;)

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/q71/s720x720/1795378_505420506247083_2896977302212117504_o.jpg

 

-- 29 lip 2014, 22:20 --

 

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/1557637_463302567125544_1604847064_n.jpg

 

-- 29 lip 2014, 22:27 --

 

A tak w ogóle to znalazłam piękne dzieło ze swojego miasta, no i po jaką cholerę jeździłam po jakiś miastach wojewódzkich? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×