Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko do was czy noradrenalina pobudza układ współczulny czy raczej go łagodzi bo na wiki znalazłem takie coś lecz nie wiem czy to prawda ,,czy będący lekiem typu DNRI bupropion) po upływie kilku tygodni łagodzi także bezpośrednie objawy nadpobudliwości układu współczulnego poprzez działanie noradrenergiczne.''

 

-- 26 lip 2014, 20:38 --

 

depas, byłem na sercie najdłużej ze wszystkich leków brawie 2 lata dawka 200 mg przez jakiś czas nawet 250 co sam zaproponował lekarz który już niestety nie leczy pozwoliła mi jako tako funkcjonować lecz do zapomnienia o fobii i natręctwach była jeszcze daleka droga i wtedy przyszła klomipramina ;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, nie sadze, wg mnie to najwyzej jakas substancja w otoczcce, chociaz w sumie na jednego zadziała tak a na drugiego do bani. Ja od poczatku lece na zamienniku i nie mam porownania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, nie, ja miałam skutki tylko kiedy zaczynałam swoja przygoda, wszystkie w ulotce i kilka ktorych chyba nie było nawet...pozniej jak musiałam znowu wrocic po odstawieniu to tez miałam skutki uboczne ale małe. Teraz mam znowu tylko poty w nocy, ale wiem ze to wenla działa, bo wczesniej miałam to samo. I sie ciesze bo wlasnie odkad sie zdecydowałam na atydepresant to nie miałam swojego koszmarnego bólu głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×