Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, nie powinnaś się tak obwiniać, bo to nie jest Twoja wina. Choroba niestety często wygrywa z nami. Ja ma trochę podobnie z czytaniem. Wiele razy postanawiałem, że nie bedę powtarzał zdań choćby nie wiem co. Jak przyjdzie co do czego, myśli są tak silnie, że nie daję po prostu rady i muszę powtórzyć... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra oskarżyła mnie o kłamstwo. Mało że bruździ od miesiąca to zawala wszystko na mnie.

Allegro. Przesyłam im skan wpłaty bo pieniądze nie dotarły do sprzedającego, a tu kurwa jeszcze mnie męczą. Banda oszustów. Trzeci raz. Raz zwrócili, drugi raz nie dochodziłam prawdy, teraz kilkakrotnie wysyłam skan potwierdzenia wpłaty. Wszystko drobne sumy, ale chodzi o sam fakt. Nic nigdy tam nie zamówię. Nie mam nieprzyjemności ze sprzedawcami ( oprócz feralnego tuszu do drukarki), ale o allegro bo te pieniądze giną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za skretyniały idiota wpadł na pomysł żeby w aptekach sprzedawać także kosmetyki?? Zawsze muszę trafić na jakieś babsko które przez kwadrans nie może się zdecydować czy wziąć Gripex zwykły, czy extra, bo przecież ten ekstra pewnie lepiej działa ale jak jest ekstra to też pewnie od razu powoduje marskość wątroby, udar słoneczny, zgagę i zawał; a jak już się zdecyduje to zaczyna się /w chvj cenzury/ zastanawiać czy taki a sraki szampon jej włosów nie poniszczy... NOŻESZKURFAMAĆ normalnie cieszę się w takich momentach że nie ma w Polsce zezwolenia na posiadanie broni bo przy którejś takiej akcji strzeliłbym w łeb albo tej babie albo sobie :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają wiecznie zniecierpliwieni faceci którzy uważają że skoro mają tylko czteropak piw to należy ich przepuścić i nic nie obchodzi że z tył stoi np. kobieta w ciąży czy z płacącym dzieckiem w wózku

Mnie wkurza każdy niezależnie od płci kto próbuje się wciskać z obojętnego powodu, kolejka to kolejka. Inna rzecz że naprawdę kurwicy można dostać przez niezdecydowanych ludzi, dżizas, jak idzie się do sklepu to się idzie po coś a nie idzie się do sklepu i zastanawia co by tu dzisiaj kupić... Jak to kiedyś trafnie podsumował Tomasz Beksiński: wkurviają mnie ludzie cierpiący na rigor mortis za życia :P

 

PS. Takie płacące dziecko to skarb :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, za dwa tygodnie dopiero mam wizytę, a przyjmuje tylko raz w tygodniu więc w sumie trochę bez sensu przyspieszać. Jakbym pojechała na izbę to by mnie nie przyjęli bo ostatnio wyszłam na żądanie, a lekarka przy przyjęciu powiedziała że ostatni raz mnie przyjmuję bez skierowania. Za każdym razem sama się zgłaszam, bez skierowania, bo jestem w bardzo pilnej potrzebie, a potem albo wymuszam wypis a jak nie chcą to na żądanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, za dwa tygodnie dopiero mam wizytę, a przyjmuje tylko raz w tygodniu więc w sumie trochę bez sensu przyspieszać. Jakbym pojechała na izbę to by mnie nie przyjęli bo ostatnio wyszłam na żądanie, a lekarka przy przyjęciu powiedziała że ostatni raz mnie przyjmuję bez skierowania. Za każdym razem sama się zgłaszam, bez skierowania, bo jestem w bardzo pilnej potrzebie, a potem albo wymuszam wypis a jak nie chcą to na żądanie.

No to nie jest dobrze. Musisz wybrać co jest dla Ciebie najważniejsze. Wiem ,że to trudne, ale nie ma innego wyjścia. Ja też wypisałam się na żądanie i teraz będę znowu startować, ale dopiero we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, teraz jakbym poszła, bo pozostaje opcja aby terapeutka pomogła, ale to by było okropne świństwo w stosunku do mojej mamy bo zostawię ją z 5 psami. Wolę się nie zgłaszać sama niż wysłuchiwać przez cały pobyt na oddziale jaka jestem straszna bo zostawiłam ją z problemem.

Muszę wytrzymać a jak nie to cóż... trudno, nie wielka strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, tez mam taką nadzieję, jednak jest ciut lepiej niż wczoraj.

Pewnie, że strach i żal przyjaciół zostawiać.

Ja nie zajmuję się nimi ostatnio odpowiednio, więc dobrze by zrobiła przerwa. Jak dostanę skierowanie to będzie inaczej, a pewnie dostanę jak się nie zmieni bo dobrze ze mną nie jest, pozostaje do wizyty wytrwać. Oddać tymczasowicza, w razie szpitala, nawet i do schroniska bo w sumie tracę nadzieję na inną możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×