Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej strony to ja lykam wenle juz prawie 11 tygodni od ponad 6 tygodni w dawce 150 mg w zaden sposób mi nie pomogla,

na kazdej plaszczyznie lipa od dzisiaj jem 75 mg zobacze kilka dni czy bedzie lepiej czy to samo, jak tak bedzie to rezygnuje z tego leku, zwiekszam paro i poszukam czegos do paroksetyny moze fluoksetyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molibdenowy, ja biorę 75mg od 28maja a 150mg od 10lipca i w końcu jest trochę lepiej, choć nadal to nie jest to. Mam nadzieję, że jak upłynie te 2 miesiące na dawce 150mg to będzie już dobrze. Ale raczej nie pozostaje nic innego niż poczekać po bożemu te dwa miechy. Za pierwszym podejściem wenla u mnie dużo szybciej zadziałała i to w podstawowej dawce.

Na pewno zmniejszyła lęk, ale z nastrojem krucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przespałem 12h i wstałem jak zombie czyli jak zwykle od pół roku. Dzisiaj wstałem po 8h i w miarę przytomny :shock: tylko głowa mnie trochę boli. Nie rozumiem jak to się stało. Albo 4 mg relanium wbiło mnie w głęboki sen w którym wypocząłem albo... wenla działa? Ile śpicie na wenli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, zmieniłeś paro na wenle?

 

Nie zmieniłem .

Dołożyłem do Paro Wenlę ,a i nadto dokoptowałem Moklobemid .

Moklo jeszcze pobiorę przez tydzień, nie więcej ( bo juz schodze z dawkami ). Za 2-3 tygodnie znowu wjeżdzam z Metylo , nie zwiększając wenli , ani Paro 15mg ) . Z każdym dniem jest coraz lepiej , wychodzę z ciemnej dupy i nie zamierzam tam wracać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, zmieniłeś paro na wenle?

 

Nie zmieniłem .

Dołożyłem do Paro Wenlę ,a i nadto dokoptowałem Moklobemid .

Moklo jeszcze pobiorę przez tydzień, nie więcej ( bo juz schodze z dawkami ). Za 2-3 tygodnie znowu wjeżdzam z Metylo , nie zwiększając wenli , ani Paro 15mg ) . Z każdym dniem jest coraz lepiej , wychodzę z ciemnej dupy i nie zamierzam tam wracać .

 

 

ładny koktail :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore paro wenle i paroksetyne jak mi sie przypomni to spamilan ale szalu nie ma chyba na prawdę potrzebuje czegoś na dopmine lub noradrenaline ale cos co konkretnie kopnie noradrenalinę bo serotonina u mnie leży nie wiem czemu ale sięgając po pierwszy ssri paro poczułem działanie po miesiącu a później już nic na żadnym leku serta dodawała tylko energii i nic po za tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, a próbowałeś sertraliny? Dużo osób czuje po tym leku ożywienie, zresztą mnie też postawiła na nogi (brałem 100mg), ale musiałem odstawić przez to że nasiliła mi lęki. Na pewno miałem na niej więcej energii życiowej niż teraz na paro czy wcześniej fluoksetynie albo wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,, ale cymbał boli po tej Wenlafaksynie , brak apetytu i jeszcze w wątrobie kłuje . No cóz , najważniejsze ,ze działa ,,, ale swoje uboki to lekarstwo ma,jakby i z której strony nie spojrzeć . Brałem swego czasu ( lek o podobnym profilu ) Cymbaltę i ona ( w poórwnaniu do Wenli ) nie miała prawie żadnych uboków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,, ale cymbał boli po tej Wenlafaksynie , brak apetytu i jeszcze w wątrobie kłuje . No cóz , najważniejsze ,ze działa ,,, ale swoje uboki to lekarstwo ma,jakby i z której strony nie spojrzeć . Brałem swego czasu ( lek o podobnym profilu ) Cymbaltę i ona ( w poórwnaniu do Wenli ) nie miała prawie żadnych uboków .

Ile bierzesz tej wenli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×