Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, no nie do końca, bo nie każdego stać na bodybuilding czy operacje i nie każdemu nawet tak owe pomogą, a porównaj ile beznadziejnych ludzi z charakteru ale atrakcyjnych jest w związkach, a ile wspaniałych ale brzydkich ludzi jest cale życie samych. Liczy sie przede wszystkim wygląd, tak ktoś to skonstruował, jak widać nie do końca było to trafione, bo przez to co raz więcej rodzi sie wymalowanych półmózgów i pustaków z sylikonem, botoksem zakochanych w selfie, facebooku i iphonach, melanżu, lansie, nie interesujących nie czym innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inspektor_erektor, ja tam brzydki nie jestem a całe życie sam ;) wielu brzydszych i o głowę niższych ma większe powodzenie niż ja. Akurat u facetów zwłaszcza za po 25 roku życia wygląd ma drugorzędne znaczenie względem zaradności życiowej i śmiałości przede wszystkim. Co innego u dziewczyn tam wygląd to 99% sukcesu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdego stać na bodybuilding

Diete jakąś stricte dokładną - możliwe,ale karnet na siłkę - 100 pln na miesiąc,czasem taniej - imho prawie praktycznie każdego stać.

 

 

Związki pustaków,pasztetów...hmm,podsumuje to tak,to tak jakby mieć dom,owszem własny,ale zamiast z dobrych materiałów,to ulepiony z ziemi i gówna :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, no nie do końca, bo nie każdego stać na bodybuilding czy operacje i nie każdemu nawet tak owe pomogą, a porównaj ile beznadziejnych ludzi z charakteru ale atrakcyjnych jest w związkach, a ile wspaniałych ale brzydkich ludzi jest cale życie samych. Liczy sie przede wszystkim wygląd, tak ktoś to skonstruował, jak widać nie do końca było to trafione, bo przez to co raz więcej rodzi sie wymalowanych półmózgów i pustaków z sylikonem, botoksem zakochanych w selfie, facebooku i iphonach, melanżu, lansie, nie interesujących nie czym innym...

 

 

zatem Panowie Wam, R.I.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inspektor_erektor, tylko co masz na myśli pisząc "beznadziejnych z charakteru"?

tu jest mowa o braku pewności siebie, nieśmiałości, zaburzeniach lękowych, depresyjnej osobowosci... i wtedy nawet z dobrym wyglądem może być ciężko...a jeśli ktoś ma mocny charakter, jest inteligentny, potrafi rozmawiać z kobietami to poza szpetnymi wyjątkami, idzie trafić wyglądem w gust nawet jeśli ten wygląd większości się nie podoba, są np. kobiety którym się podobają faceci w typie geeka, a odnośnie braku pewności siebie gusta kobiet są wyjątkowo zgodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, no tak, tylko do samego karnetu dolicz żarcie, przecież latanie na siłke i jedzenie jak wróbel to mija sie z celem, bo sie organizm wykończy i nie będzie wizualnie poprawy, musi być więcej i lepiej jedzone, a to już hajs

 

-- 24 lip 2014, 20:20 --

 

inspektor_erektor, tylko co masz na myśli pisząc "beznadziejnych z charakteru"?

 

egoistów, socjopatów ze skłonnościami do przemocy, alkoholików, narkomanów, nieudaczników życiowych bez perspektyw. Każdy z wymienionych - kiedy będzie wchuj atrakcyjny, będzie miał branie i sex zagwarantowany. Zastosuj takie przymiotniki do brzydala, kaplica :P

Pełno jest testów socjologicznych na ten temat, że jak np. facet ładny zrobi coś źle, to nic sie nie dzieje, ale jak to samo zrobi to brzydki to jest najgorszy z najgorszych i w ogóle. Ta sama zasada tyczy się podrywu, jesteśmy pod tym względem przewidywalnymi zwierzątkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egoistów, socjopatów ze skłonnościami do przemocy, alkoholików, narkomanów, nieudaczników życiowych bez perspektyw. Każdy z wymienionych - kiedy będzie wchuj atrakcyjny, będzie miał branie i sex zagwarantowany. Zastosuj takie przymiotniki do brzydala, kaplica

No właśnie trzeba w takim wypadku być wchuj atrakcyjnym a nie średnim czy umiarkowanie przystojnym, znałem takiego jednego narkoman, alkoholik, nie za mądry i niezbyt zaradny a miał spore powodzenie ale był bardzo przystojny no i miał niezłą gadkę choć na dłużej nie mógł znaleźć partnerki i zmieniał je jak rękawiczki. Rozstał się z narzeczoną bo on zarabiał wówczas( około 2006) 800 zł a ona 5 tysięcy i nie mógł tego znieść. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zaraz coś znajdę i Ci wyślę. Na razie mam jedno zdjęcie, ale zaraz poszukam więcej.

Mi tez? Napisze moje zdanie ;)

Ok. Ale zaznaczam że mam na razie tylko jedno zdjęcie, ale zaraz poszukam i mogę wysłać więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kulturystyka.pl/nie-stac-mnie-na-diete-czy-oby-na-pewno/

 

Myślę,że na forach gdzie koksują i tak można conieco znaleźć,finan$e też nie są aż taką bolączką - głównie samodyscyplina,motywacja,wytrwałość i konsekwencja,to będzie problemem.

I to jest wariant dla tych, co chcą przybrać na masie. Dla odchudzających koszta są jeszcze mniejsze... także bicz plis :P Zgadzam się w 100% z Twoim postem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inspektor_erektor,

egoistów, socjopatów ze skłonnościami do przemocy, alkoholików, narkomanów, nieudaczników życiowych bez perspektyw.

 

no takich ludzi, którzy mieli powodzenie u kobiet też poznałem, przy czym żaden nie był introwertykiem, nieśmiałkiem, fobikiem itp.

 

jak ktoś ma mało kasy, a chce pakować, to lepiej jakby sobie kupił za 200/300zł sprzętu i w dłuższej perspektywie zaoszczędzi nie chodząc na siłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie każdego stać na bodybuilding

Diete jakąś stricte dokładną - możliwe,ale karnet na siłkę - 100 pln na miesiąc,czasem taniej - imho prawie praktycznie każdego stać.

 

 

Związki pustaków,pasztetów...hmm,podsumuje to tak,to tak jakby mieć dom,owszem własny,ale zamiast z dobrych materiałów,to ulepiony z ziemi i gówna :pirate:

 

Chyba za dużo w necie przesiadujesz :D powiedz to ludziom, którzy nieco ponad tysiaka wyciągają, a za to musza opłacić mieszkanie, rachunki i niekiedy tyle im zostaje pod koniec na tzw. życie. Gdyby na brak kasy nie narzekali, to pewnie by sobie wygląd poprawili na różne sposoby.

 

no a co ma ten przysłowiowy pasztet zrobić? to jak sobie ktoś taki znajdzie ładną połówkę to będzie dom na gównianej podstawie? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no takich ludzi, którzy mieli powodzenie u kobiet też poznałem, przy czym żaden nie był introwertykiem, nieśmiałkiem, fobikiem itp.

 

to prawda, chociaż nieśmiałych fobicznych nieudaczników ale przystojnych też poznałem, laski sie kleiły jak pojebane, tylko oni nie korzystali :P Ogólnie ten co przystojny, zawsze i wszędzie będzie wzbudzał zainteresowanie i tyle :P Nawet w kryminałach chłopy se biorą śluby z poznanymi tam babami, to o czymś świadczy

 

jak ktoś ma mało kasy, a chce pakować, to lepiej jakby sobie kupił za 200/300zł sprzętu i w dłuższej perspektywie zaoszczędzi nie chodząc na siłkę.

 

ale na siłowni lepiej mu to wyjdzie, bo tam są ludzie co sie znają, sporo sie można nauczyć i zawsze to raźniej jak sie jest wśród ludzi, ważniejszą kwestią jest dobra dieta, bo nie każdemu wystarczy tyle co w tym artykule, są suchary co za chuja nie podskoczą na wadze a będą jeść tyle co 2 osoby. No i nie każdego stać na podniesienie budżetu na żarcie, bo za 300 na miecha można sobie przeżyć normalnie przy umiejętnych zakupach ( na 1 osobe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz powiedzialam - wszystko zalezy od przyjmowanej zazwyczaj postawy. Czy to jest "mnie tu nie ma" czy "jestem i wiem o co chce walczyc"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo w necie przesiadujesz :D powiedz to ludziom, którzy nieco ponad tysiaka wyciągają, a za to musza opłacić mieszkanie, rachunki i niekiedy tyle im zostaje pod koniec na tzw. życie. Gdyby na brak kasy nie narzekali, to pewnie by sobie wygląd poprawili na różne sposoby.

Nie kojarzę ani jednej osoby,która by nie miała możliwości wyciągnąć tej stówki w miesiącu,zwykle jednak,nawet jeśli ktoś ma kase,to niekoniecznie ma czas,dziecka,rodzina i sterta innych rzeczy,zresztą nie napisałem "każdego", ale "prawie" każdego,jakiś tam procent pewnie nie będzie miał tej możliwości.

A co ma do tego internet,to nie wiem,chyba tyle wspólnego co bagno z kombajnem,ale who cares .

no a co ma ten przysłowiowy pasztet zrobić? to jak sobie ktoś taki znajdzie ładną połówkę to będzie dom na gównianej podstawie? :mrgreen:

wuut?

Chodziło mi o to,że ok,nawet jeśli dobierze się ktoś atrakcyjny ale niestety będzie miał "pusto" w głowie,to owszem,będzie w związku,ale taki związek i tak dość szybko może się rozpaść.

Nie twierdzę tu że jak ktoś jest atrakcyjny,to znaczy że jest "pustakiem",nie zawsze tak jest,ale jeśli jednak mózg sprzedał za wygląd całkowicie - To na dłuższą metę większość jego relacji będzie o kant tyłka rozbić.

Chyba że chodzi tylko o dupake,melanże,to wtedy lajt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×