Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A czy Ty przypadkiem nie jesteś dorosły? W ogóle co im tak zależy na tym szpitalu?

Jestem oficjalnie pełnoletni, ale jak przyjeżdża pogotowie, to nie mam nic do gadania. Co im zależy na tym szpitalu? Nienawidzą mnie i chcą mi zaszkodzić za wszelką cenę.

 

-- 24 lip 2014, 19:03 --

 

Doberman, a /cenzura/ mogą

Jak by nie mogli, to by nie wysyłali. A że mogą, to wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale czemu to pogotowie miałoby przyjechać?

Przyjedzie jak tylko moi rodzice je wezwą. Zawsze przyjeżdża. Nagadają przez telefon jakichś głupot że niby jestem agresywny i na pewno przyjedzie. A z lekarką ze szpitala w Siedlcach tak się dogadali że na 100% mnie przyjmą.

 

-- 24 lip 2014, 19:07 --

 

Doberman, na jakiej podstawie zabiorą co? każdy może zadzwonić i kogoś wezmą?

Moi rodzice nagadają przez telefon głupot że niby jestem agresywny i mnie na pewno zabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, zgłoś to lekarzowi prowadzącemu

Zgłaszałem. Już trzy razy. Ale oni się dogadali z lekarzem że mnie na pewno przyjmą.

 

-- 24 lip 2014, 19:10 --

 

No to co, pogotowie przyjeżdża, Ty siedzisz grzeczny i spokojniutki, a oni Cię do szpitala? Przecież to absurd i moim zdaniem nie mają prawa.

Dokładnie tak. Jasne że nie mają prawa mnie wysyłać do szpitala według własnego widzimisię, ale i tak wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że jak przyjedzie karetka i chcą kogoś zabrać, to pacjent może się nie zgodzić na własną odpowiedzialność. Jesteś dorosły - wolno Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że jak przyjedzie karetka i chcą kogoś zabrać, to pacjent może się nie zgodzić na własną odpowiedzialność. Jesteś dorosły - wolno Ci.

Ostatni się nie zgodziłem i to nic nie dało, po prostu mnie siłą wywlekli z domu we trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty przypadkiem nie jesteś dorosły? W ogóle co im tak zależy na tym szpitalu?

Jestem oficjalnie pełnoletni, ale jak przyjeżdża pogotowie, to nie mam nic do gadania.

Masz, jeszcze cię, kuna, nie ubezwłasnowolnili.

 

Dopieściłam CV do ostatniej kropeczki, a teraz przeglądam w necie, co inni piszą i zaczynam świrować pawiana.

Mam tylko zanieść jutro CV i zdjęcie, tak mi w mailu napisali, a rozmowa będzie w innym terminie, a mnie się wydaje, że mnie skrzyczą, że reszty papierów nie przyniosłam i mnie wezmą na rozmowę od razu :roll:

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że jak przyjedzie karetka i chcą kogoś zabrać, to pacjent może się nie zgodzić na własną odpowiedzialność. Jesteś dorosły - wolno Ci.

Ostatni się nie zgodziłem i to nic nie dało, po prostu mnie siłą wywlekli z domu we trzech.

 

Trzeba było na policję dzwonić, a co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że jak przyjedzie karetka i chcą kogoś zabrać, to pacjent może się nie zgodzić na własną odpowiedzialność. Jesteś dorosły - wolno Ci.

Ostatni się nie zgodziłem i to nic nie dało, po prostu mnie siłą wywlekli z domu we trzech.

 

Trzeba było na policję dzwonić, a co!

To policja przyjedzie, a moi rodzice im nagadają głupot typu że ich z nożem ganiałem. A czym są moje zeznania, jako jednej osoby, przeciwko zeznaniom dwóch osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma nikogo, kto poświadczyłby Twoją wersję?

Nikogo. Nikt w domu nie mieszka oprócz mnie i rodziców.

 

Masz rodzeństwo?

Mam starszego brata, ale on mieszka w Warszawie.

 

-- 24 lip 2014, 19:44 --

 

W Wołominie właściwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×