Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

deader, nie znajomosc mody... tylko schludny i zadbany wyglad ;)wyobrazasz sobie faceta w niewyprasowanej koszuli? Albo kobiete w pomietej sukience ?

OCZYWIŚCIE że tak, choćby ja nigdy ubrań swych nie zhańbiłem żelazkiem :mrgreen: Od razu też dodam że uwielbiam kobiety bez makijażu, wiec detale takie jak pomięta sukienka w ogóle nie przyciągają mojej uwagi.

 

I to się właśnie wiąże ze znajomością mody. Dla ciebie możliwe że będę wyglądał jak lump właśnie, bo zawsze łażę w niewyprasowanych bojówkach i koszulce; dla mnie zaś twoje wyobrażenie o porządnym ubiorze trąci szczyptą pedalstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

 

trumnia no a ty jesteś taka na pewno, że po stosunku przyniesiesz też obiad do łóżka i zmrożony cydr ze świeżych polskich jabłek czy tylko taki pic na wodę marketing i jak bym zrobił swoje to nagle by się okazało, że kran ci cieknie, żarówka w klopie się spaliła itp. itd. co?!

 

-- 24 lip 2014, 17:22 --

 

a ty pajonk już tak się nie wymądrzaj bo wezmę któregoś dnia długą kreskę wypiję litr cydru i przyjdę obsikać ci kwiatki w ogródku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

Czyli chodzi o coś jeszcze więcej niż pieniądze - o znajomość tego co ktoś, choćby ty, uznaje za wyglądanie jak lump. A to prowadzi do gorszego wniosku - że jednak ocenia się książkę po okładce; a tyle tu czytałem że liczy się wnętrze, nie wygląd :D

PO OKŁADCE? jak mi przyjdziesz z śmierdzącym odeechem, tłustym włosem i śmierdziec będziesz na 4metry to sorry, takiej książki nawet ślepa laska nie weżmie -_-

Ty byś taką wziął...proszę Cię deader, nie bądz obłudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

Ani ja, a i dziewczyny też już chyba białej sukni nie powinny zakładać do wesela, więc żaden to wyznacznik. Toż przecież właśnie z tego wypływa wiedza, a z wiedzy możliwość porady ;)

PO OKŁADCE? jak mi przyjdziesz z śmierdzącym odeechem, tłustym włosem i śmierdziec będziesz na 4metry to sorry, takiej książki nawet ślepa laska nie weżmie -_-

Ty byś taką wziął...proszę Cię deader, nie bądz obłudny.

Nie jestem obłudny. Ja wprost mogę ci wymienić jakie standardy powinna spełniać kobieta. Właśnie ja nie będę gadał że "wystarczy chcieć" ;) Otóż trzeba jeszcze mieć warunki, ze tak to ujmę ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

 

trumnia no a ty jesteś taka na pewno, że po stosunku przyniesiesz też obiad do łóżka i zmrożony cydr ze świeżych polskich jabłek czy tylko taki pic na wodę marketing i jak bym zrobił swoje to nagle by się okazało, że kran ci cieknie, żarówka w klopie się spaliła itp. itd. co?!

 

 

obiad do łóżka plus alkohol i utulam cie do snu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, nie znajomosc mody... tylko schludny i zadbany wyglad ;)wyobrazasz sobie faceta w niewyprasowanej koszuli? Albo kobiete w pomietej sukience ?

OCZYWIŚCIE że tak, choćby ja nigdy ubrań swych nie zhańbiłem żelazkiem :mrgreen: Od razu też dodam że uwielbiam kobiety bez makijażu, wiec detale takie jak pomięta sukienka w ogóle nie przyciągają mojej uwagi.

 

I to się właśnie wiąże ze znajomością mody. Dla ciebie możliwe że będę wyglądał jak lump właśnie, bo zawsze łażę w niewyprasowanych bojówkach i koszulce; dla mnie zaś twoje wyobrażenie o porządnym ubiorze trąci szczyptą pedalstwa ;)

 

nie sądze że pedalstwem jest wyprasowanie sobie koszuli czy spodni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, kompletnie nie załapałeś tego co pisałam i dlatego pewnie masz tak jak właśnie z pannami masz 8)

Nope, całkiem zrozumiałem, plus ja nie twierdzę wcale że mam jakiś problem z kobietami. Po prostu nie mogłem już dłużej czytać tego pieprzenia że "wystarczy chcieć" bez zareagowania ;)

 

nie sądze że pedalstwem jest wyprasowanie sobie koszuli czy spodni...

A dla mnie tak - jak widać nie wystarczy "chcieć", trzeba jeszcze być odpowiednio "zgranym" w pewnych kwestiach, ot, choćby takich jak opinie o ubiorze...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie nie powinienem też się tu wypowiadać bo przecież ja moczyłem!!

 

trumnia no a ty jesteś taka na pewno, że po stosunku przyniesiesz też obiad do łóżka i zmrożony cydr ze świeżych polskich jabłek czy tylko taki pic na wodę marketing i jak bym zrobił swoje to nagle by się okazało, że kran ci cieknie, żarówka w klopie się spaliła itp. itd. co?!

 

-- 24 lip 2014, 17:22 --

 

a ty pajonk już tak się nie wymądrzaj bo wezmę któregoś dnia długą kreskę wypiję litr cydru i przyjdę obsikać ci kwiatki w ogródku

Rejben...tylko tyle będziesz mógł zalać w związku z moją osobą -_-

Nie wymądrzam się staram się Wam pomóc pajace, w sumie co mnie to...ja nie mam tego problemu więc co sie Wami przejmuje.

Spadam z tego "kółka wzajemnej adoracji dziewiczków". Powodzenia z takim nastawieniem do kobiet 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja moge zrobić przez internety ? wystarczy iść do jakiegoś pubu , na koncert czy gdzieś , żeby poznać kobietę i do niej zagadać .

Wyślij na pw se nagie fotki,to się chociaż ktoś napatrzy.

 

-- 24 lip 2014, 18:16 --

 

Z moich obserwacji nie jest to kwestia wyglądu, naprawdę. Co coś w postawie, w braku poczuciu własnej wartości, nie wiem...Ale masę "brzydkich" facetów mijam na ulicy z fajnymi dziewczynami za rękę, więc kwestia leży w jakiejś chorobliwej nieśmiałości, niezaradności emocjonalnej, życiowej...może.

 

-- 24 lip 2014, 14:49 --

 

inspektor_erektor, hobbi to kurfa Ty?

Może ci brzydcy,mają kupę kasy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci brzydcy,mają kupę kasy ?

Ooo, podrzuciłeś mi super pomysł. Może jak będę szastał forsą na prawo i lewo to laski będą nie mnie lecieć.

 

-- 24 lip 2014, 18:36 --

 

serio brak dobrego wygladu to nie tyle krzywy ryj (bo to jeszcze nie tragedia) a skrajne zaniedbanie ale gorzej jak sie nie ma mozgu i przy tym twierdzi ze wszystko wie najlepiej :great:

A znajdź mi taką, która chce chłopaka z krzywym ryjem.

 

A może poznam jakąś fajną dziewczynę w psychiatryku, do którego moi "kochani" rodzice wyślą mnie jeszcze nie raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znajdź mi taką, która chce chłopaka z krzywym ryjem.

 

Doberman, ja taką jedną znam. 5 lat ze mną była :mrgreen: .

 

Z moich obserwacji nie jest to kwestia wyglądu, naprawdę. Co coś w postawie, w braku poczuciu własnej wartości, nie wiem...Ale masę "brzydkich" facetów mijam na ulicy z fajnymi dziewczynami za rękę, więc kwestia leży w jakiejś chorobliwej nieśmiałości, niezaradności emocjonalnej, życiowej...może.

 

O ten ten ten...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znajdź mi taką, która chce chłopaka z krzywym ryjem.

 

Doberman, ja taką jedną znam. 5 lat ze mną była :mrgreen: .

 

Widziałem Twoje zdjęcia i stwierdzam, że w odróżnieniu do mnie masz normalną twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w postawie, w braku poczuciu własnej wartości, nie wiem

pewnie obawa ze to na mnie (kobiecie) bedzie spoczywalo utrzymanie tego zeiazku

finansowe, emocjonalne i jakie tam jeszcze

trudno jest zyc za kogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×