Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Sam się zastanawiam, czy jak kiedyś będę zarabiał więcej pieniędzy. Jakieś 5k zł np. to czy zostanie we mnie chęć by wspierać innych. Na razie chciałbym np. tacie zasponsorować jakiś komputer, ale mnie nie stać. Siedzi dużo w domu, bo jest chory na schizofrenię i takie wsparcie chociaż trochę przywróciłoby go do życia.

 

Pomysł fajny, tylko trzeba pamiętać o zasadzie wędki i ryby. Fajnie kogoś jednorazowo wesprzeć, ale jeszcze lepiej, żeby zmiana była stała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia dobro do nas wraca.

Co ktoś zrobi z pieniędzmi i w jaki sposób jes zainwestuje pozostaje w jego kwestii.

Ja mogę mu dać prezent, wzkazać drogę, a jak on będzie nią podąrzał/a to już inna bajka.

Sam wychowałem się w blokach komunalnych gdzie czasami latałem głodny na osiedlu, to że teraz mój status materialny jest inny nie oznacza, że zapomnialem to kim byłem kiedyś.

Więcej odwagi dzieciaczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za żenada - list ze zdjęciem, poniżej 25 lat, kasa starczy na iphone... jakiś wujek pedofil czy zramolały sponsor szuka potencjalnych słabych psychicznie ofiar? Apeluję do admina forum (Kestrel) żeby kasował takie posty bo to forum psychologiczne a nie agencja towarzyska. Normalny człowiek, który chce komuś pomóc wyjdzie na ulicę, rozejrzy się wokoło i znajdzie kogoś bardzo prędko kto potrzebuje pomocy a nie oferuje kasę za zdjęcie. Pierniczone zboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha.

Ubaw luktar mam po pachy :)

Mam 24 lata więc o pedofilię daleko.

Jestem 100% hetero i napisałem, że nie interesuje mnie płeć.

Więc jeżeli masz z tym problem, albo potrzebujesz się wyżalic wybierz inny dział na forum.

Zaznaczam po raz kolejny, że "NICZEGO" nie oczekuje w zamian.

Gdybym chciał to bym poszedl do agencji towarzyskiej.

Cyganowi na ulicy, albo menelowi który wyda to na wódkę nie mam zamiaru dawać.

Stwierdzenie kasa starczy na iphone miało być określeniem wartości sumy. Za dużo się Galerianek naoglądałeś bo widzę wyobraźnia działa.

 

-- 23 lip 2014, 16:09 --

 

A odnośnie szukania "Słabych psychicznie" ofiar. Proponuje zajrzeć w historię moich postów gdzie ponad 2 lata temu miałem ogromny problem ze sobą i udzielałem się na forum.

Admin chcę zamknąć - proszę bardzo. Zgłoszę się do jakiejś fundacji>

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madufo, w internecie można napisać wszystko. Ja np. mogę podawać się za Kleopatrę albo królowe angielską. Weź lepiej stąd swoje zabawki i nie prowokuj. A jak jesteś taki wspaniałomyślny to lepiej poszukaj rozumu w głowie i zgłoś się do fundacji jak pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, w takim razie musiałby to być plan z uprzedzeniem 2 lata wstecz. Bo nawet udawałem myśli samobójcze w postach 2 lata temu ?

NIe po prostu chcę komuś pomóc, przy okazji unikając oszustów.

Napisałem na głownym do Moderatora/Administratora.

Od niego zależy jak się do tego ustosunkuje.

Jak usunię - akcje uważam za zakończoną i nie było tematu.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że post kolegi o pedofilii wszystkich wystraszył albo ludzie są nieufni.

Czekam do końca dnia jak nie spłynie chociaż 1 prośba odwołuje akcję bo to bez sensu ktoś jest karcony za to że chcę zrobić dobrzę... Problem ze znalezieniem kogoś wdzięcznego nie powinien być problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd w Tobie tyle nienawiści do facetów? Pewnie ktoś Cię skrzywdził. Ale pamiętaj - nie można generalizować, szufladkować, dyskryminować ze względu na płeć (zresztą na nic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym z całą pasją w sercu wykonywal zawód rakarza , a potem w świetle prawa mógłbym uśmiercać niechciane psy . Tak tych jeba-ńców nie lubię . Dziś rotwailer strasznie pogryzł małe dziecko , a tak lubial podobno dzieci .Ten zawód mógłbym wykonywac za przysłowiową złotówkę i bylbym spełniony zawodowo, a nawet nerwica moja by się pewnie zmniejszyła .

Ja to bym mu rozgrzany pogrzebacz wsadził w dupę i zakręcil h-ujem dookoła .( tym rotwailerem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym z całą pasją w sercu wykonywal zawód rakarza , a potem w świetle prawa mógłbym uśmiercać niechciane psy . Tak tych jeba-ńców nie lubię . Dziś rotwailer strasznie pogryzł małe dziecko , a tak lubial podobno dzieci .Ten zawód mógłbym wykonywac za przysłowiową złotówkę i bylbym spełniony zawodowo, a nawet nerwica moja by się pewnie zmniejszyła .

Ja to bym mu rozgrzany pogrzebacz wsadził w dupę i zakręcil h-ujem dookoła .( tym rotwailerem )

Zaiste pasjonujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×