Skocz do zawartości
Nerwica.com

wyczerpanie..


ewaryst7

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem wyczerpana już na maksa ! Od dwóch tygodni czekam na coś bardzo waznego co moze zawazyć na moim zyciu i już nie wyrabiam.Czuję się cały czas zmęczona jakbym wogóle nie spała i wykonała jakąs ciężką prace fizyczną.Cały czas chce mi się spać i czasem bolą mnie mięśnie jak przy grypie, nie mam na nic sił dosłownie, ledwo piszę na tym forum już :smile: Ja wiem , że to cholerne napięcie wszystkiemu jest winne.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyczerpanie to tak ,mam.

Robię coś i muszę odpocząć bo mnie to męczy.

Na dodatek na własną prośbę męczę się chodzeniem na piechotę do szkoły a mam ją daleko..

Przebudzenia o 4. W lecie brak snu do 3 .Wcześniej udawało mi się po godzinnym leżeniu na łóżku i ciężko było mi wstać.

Najlepsze zacznie się jesienią.To będzie jazz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek, WIECIE CO??? GDYBY NERWICA , MOGŁA SIĘ ZMATERIALIZOWAĆ ( TAK CHOCIAŻ NA PARĘ MINUT) ZABIŁABYM SUKĘ , BEZ ZMRUŻENIA OKA! TAK MAM JEJ DOŚĆ!!!!

Słyszałam o takim ćwiczeniu.. Trzeba wyobrazić sobie ten niepokój ,nerwice, itd. w którym jest miejscu na ciele i najbardziej przeszkadza i spróbować ją sobie wyobrazić (jakiej jest postaci ,jakiego koloru) Regularny oddech ,swobodna postawa.

Gdy już to zrobiliśmy ,wyobraź sobie że możesz ją uchwycić w ręku i bawić się nią ,możesz ją poczuć .Zmienia kolor i od razu czujemy różnicę.

Wybacz jeśli źle to opisałam ale mi w tamtej chwili wykonywania tego lęk minął .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mecze sie z ta piep..... depresja lekowa juz przeszlo 7 lat. sa chwile ze jest lepiej, zazwyczaj gdy jestem na lekach, ale to TYLKO chwile. od 2 miesiecy znow biore leki ale jakos nie czuje specjalnej poprawy tzn w pierwszysch tygodniach leczenia bylo lepiej a odkad lekarz zmienil mi dawki i zamienil jeden lek przeciwlekowy na inny jest gorzej. ponoc mam byc cierpliwa i ma byc dobrze, ale od dwoch tygodni, odkad biore te nowe leki jestem strzepkiem nerwow i czuje totalne wyczerpanie. spie po 12 h a i tak w ciagu dnia jestem nie do zycia. ciagle czuje zmeczenie, nawet jak nic nie robie, czuje jakby moje cialo cale bylo totalnie zmeczone, rece , nogi jak z waty.dodatkowo mam fatalny nastroj, czuje sie smutna i przygnebiona, wlasnie tym ze na nic nie mam sily i ochoty.dodatkowo tak jak pisalam mecza mnie ataki leku. jednym slowem koszmar!!!

nastepna wizyte u psychiatry mam w listopadzie ale jesli tak bedzie jeszcze do konca miesiaca jade wczesniej, niech cos robi bo sie wykoncze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani , powiedzcie mi , proszę , czy uczucie wyczerpania odbija się na waszym wyglądzie?? Czy widać po was to zmęczenie?Ja wyglądam ciągle jak nie wyspana...Mam zmęczone , podpuchnięte oczy . a co jest dziwne , kawa to jeszcze potęguje!

Ja od dziecka mam podkrążone oczy, bladą cerę ..

Wyglądam jak wiecznie zmęczona.Gdy schudnę to wtedy się zaczyna że wyglądam jak cień a ja się wtedy czuje najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lariana, wyczuwam u ciebie problem żywieniowy...Sorki , nie chcę być nietaktowna ,ale ile masz wiosen?

Mam 18.

Może to żywieniowe jak robiłam test w ksiazce o zdrowiu wychodziły mi braki praktycznie każdej witaminy. Na dodatek mam prawie anemie. A może i ją miałam i nie wiedziałam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mało krwinek czerwonych ale nie mam anemii .Byłam i możliwe ze jestem na granicy.

Zwykle jestem wiecznie zmęczona i być może przyzwyczaiłam się do tego stanu.Nie lubię jeść tego co zawiera żelazo (no może ziarna jakieś ,może by przeszły)

Lekarza mam dziwnego i przez mój wiek popatrzy drwiąco i powie że nic mi nie jest ( bo przecież młodzi mają tyle energii i niech nie zajmują się takimi 'głupotami')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panna_nikt gdzie byłaś ?

Moi rodzice ogólnie wierzą że jak się za coś pomodlą to pomoże na wszystko.

Wydaje mi się że jest lepiej niż kiedyś z moją bladością na przykład.

Staram się jeść warzywa i raz kupiłam z własnej woli paste rybną (nie znoszę ryb )

To nie jest tak że olewam to totalnie i nie wiem jak to jest ważne.

Ostatnio nawet nie mam tak silnych miesiączek jak kiedyś które spłukiwały ze mnie całe żelazo jakie mi zostało ...

Może powinnam jeść witaminy w postaci leku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×