Skocz do zawartości
Nerwica.com

Majvor mówi "Dżem dobry" - Wypociny marnego człowieka


Majvor

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry. Mam na imię Majvor. Kłamstwo już w pierwszym zdaniu... Kiepsko zaczynam. Mogłabym tak mieć na imię, podoba mi się Nie przeszkadzałoby mi to, ale mogłoby być z lekka uciążliwe. To by mnie... Jeszcze bardziej wyróżniało z tłumu ludzi. Zdecydowanie wolę chociaż udawać, że staram się "dopasować". Tutaj jednak pozostanę "Majvor", to wygodniejsze. Pomyślałam, że wpadnę tutaj, przedstawię się, rozejrzę się i spróbuję zostać na jakiś czas. Jak na razie jestem na etapie "rozglądania się" i nie wiem czy dam sobie tutaj radę.

Mam na głowie troszkę problemów, przytłaczających wspomnień, uzależnień i niedokończonych spraw. Zapewne nie wyróżniam się zbytnio tym tu, na forum. Jeśli napiszę, że czasami sobie z tym wszystkim nie radzę, to pewnie dalej nie będę odstawać. To cholernie przykre, ale... Może znajdę tutaj kogoś kto myśli w podobny do mnie sposób.

Może troszkę o podstępnej kobiecinie, kłamiącej już w pierwszym zdaniu... Obecnie zajmuję się nieudolnymi próbami funkcjonowania w stosunkowo normalny sposób. Wydrapałam się z tego największego dołka (kolejny raz), momentu, w którym marzy się o tym żeby nie oddychać. Myśl o tym, że będzie się kiedyś jeszcze funkcjonowało jest... Śmieszna i jest największą abstrakcją. Pewnie rozumiecie. Udało mi się tym razem wyjść z tego bez pomocy innych. Nie wiem jakim cudem. Wcześniej się leczyłam, zmieniałam psychologów i psychiatrów... Jakiś czas temu z tego zrezygnowałam z własnego wyboru.

Dobra... Więc życzę miłego dnia i spróbuję się rozejrzeć. Jestem ciekawa czy ktokolwiek przeczyta moje nieudolne wypociny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wypocin nie ma dużo, więc szło przeczytać.

Witaj na forum, tematów ci tu nie brak.

 

Też jestem psychologicznym weteranem, czasy gdy grzebałem w swojej przeszłości próbując szukać w niej źródeł problemów mam za sobą. Jakoś mi to szczególnie nie pomogło, choć mogę się mylić. Teraz zajmuję się codziennymi obowiązkami i to jest moja terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wypocin nie ma dużo, więc szło przeczytać.

Witaj na forum, tematów ci tu nie brak.

Gdy to pisałam, to wydawało mi się, że jest tego bardzo dużo i napisanie takiej ilości słów... Mnie przerażało. Dziękuję za przywitanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla podtrzymania rozmowy. Masz jakiś plan na karierę zawodową? Ja ostatnio czytałem o Rayu Dolby, temu od systemów nagłośnienia Dolby i się rozmarzyłem, że bym mógł kiedyś pracować jako inżynier w jakieś ciekawej branży. Dzięki tym ludziom, filmy które oglądamy są w lepszej jakości i pozwalają wnieść przeżycia na wyższy poziom. To taka moja pasja. Nie to co na scenie, a to co za sceną. Właściwie każdy Polak zetknął się z filmem, ale od strony technicznej wiedzą nieliczni pasjonaci jak to wygląda. Powoduje to występowanie technicznej oligarchii oraz moim zdaniem niekorzystnego zjawiska centralizacji kultury, choć Internet to niweluje to jednak nadal wielu ludzi jest technicznie wykluczonych. :P Może to i lepiej, bo widzą walki Jedi, a nie piksele i kiloherce tak jak ja.

 

 

To teraz ty coś powiedz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś plan na karierę zawodową?

Miałam kiedyś konkretne, ściśle określone plany. Przy jednym z nawrotów choroby po prostu zrezygnowałam. Teraz próbuję się skupić na czymś konkretnym, biorę się niebawem za jakieś kursy i certyfikaty. Może się jakoś 'zawodowo określę".

 

Ja ostatnio czytałem o Rayu Dolby, temu od systemów nagłośnienia Dolby i się rozmarzyłem, że bym mógł kiedyś pracować jako inżynier w jakieś ciekawej branży. Dzięki tym ludziom, filmy które oglądamy są w lepszej jakości i pozwalają wnieść przeżycia na wyższy poziom. To taka moja pasja. Nie to co na scenie, a to co za sceną. Właściwie każdy Polak zetknął się z filmem, ale od strony technicznej wiedzą nieliczni pasjonaci jak to wygląda. Powoduje to występowanie technicznej oligarchii oraz moim zdaniem niekorzystnego zjawiska centralizacji kultury, choć Internet to niweluje to jednak nadal wielu ludzi jest technicznie wykluczonych. :P Może to i lepiej, bo widzą walki Jedi, a nie piksele i kiloherce tak jak ja.

Hm... Chyba rozumiem co masz na myśli. I nie chodzi mi o techniczną paplaninę, bo jestem technicznie wykluczona i widzę walki Jedi. :mrgreen: Cholernie fajne jest mieć jaką pasję, marzenia, ambicje, czy hobby o którym można czytać czy które można wprowadzać w życie. Ale głównie chodzi mi o, to że wiem jak to jest... Patrzeć nie na to co na scenie i sądzę, że to jest fascynujące w każdym aspekcie życia i w każdej dziedzinie. Poza tym marzę o zajmowaniu się scenografią teatralną lub filmową więc hm... Rozumiem, to nawet troszkę lepiej, mimo że scenografia, to coś widocznego, co zawsze jest. Nie jest to poprawa jakości tylko jakiś standard. Niemniej jednak Tak naprawdę nie jest to coś tak oczywistego jak się każdemu śmiertelnikowi wydaje. :D

Co do hobby... Ja siedzę z nosem w książkach (jeśli tylko daję sobie radę z moją głową), pozbywam się stresu zajmując się końmi i psami (To tak mała, moja ostabista terapia, prowadzona przeze mnie samą. Taka szkoła pracy nad sobą i opanowaniem.), rysuję i spędzam bardzo dużo czasu przed komputerem.

 

Witam Panienkę. :D

Dobry. :oops:

Majvor, takie kłamstwo to nie kłamstwa, jesteś czysta jak łza. ;) A jakie prawdziwe jest twoje imię? :D

Kłamstwo jak kłamstwo. Wiesz, boję się, że na jednym kłamstwie nie poprzestanę. :DMoje imię... Julia.

 

 

 

Kurcze... Mam straszny problem z wyjściem poza ten temat. :oops: Nie wiem co powinnam pisać i na czym powinnam się skupić. Dziwnie jest być "nowym". :oops: Zawsze się włóczyłam po forach, ale... Nie pamiętam już jak to jest nie móc znaleźć gdzieś kącika dla siebie. Kontakty z ludźmi mnie przerastają, chyba z ludźmi w internetach też, jestem socjopatką. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×