Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

no to się zapowiada :?

ale wolę nie jesć lub zapychać się macą niz cierpieć takie depresje jak ostatnio .

 

-- 20 lip 2014, 20:54 --

 

myslałem ,że z czasem to przejdzie, po metylo przeszło , nawet na fenterminie miałem większy apetyt , kuużwaaaaa!je-bane uboki z koziej dupy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa dałbym pół wypłaty na zapas benzo bo mi pomaga w tej szajskiej egzystencji. Ale on nie da bo mówi, że się uzależnie. Brałem Bromazepan ale to działa na chwile z piwem daje lekkiego haja i zaraz nic. Właśnie teraz wziąłem 6 mg. Ale to też rzadko biorę bo leczniczo to raczej nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie w ogóle nie mam apetytu po tej Wenli .

 

To jedyny zły objaw po wenli?

Nie to nie jedyny, przynajmniej u mnie,

pocenie sie, zatwardzenia jak cholera,

i na poczatku mocno zwiekszala niepokój

i stany lekowe, teraz z lekiem jest lepiej,

ale co z tego jak jestem przymulony i póki

co jest kiepsko.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miss Worldwide- tak mi zaproponowała lekarka by z 30mg Seroxatu przejść na Efektin 75ER.

Z deszczu pod rynne :P

zartuje oczywiscie hehe,

 

no z deszczu pod rynne co do pytania i odpowiedzi rowniez. Bo to, ze lekarka ci dala to sie domyslamy wszyscy.Pytanie jest dlaczego. Cos musialo byc nie tak. Na co skarzyles sie do lekarki???

 

-- Pn lip 21, 2014 4:07 am --

 

WAZNE! czy ktos zna jakis antydepresant co nie wplywa niekorzystnie na libido? Pristiq niby nie wplywa az tak bardzo ale jednak w ubokach jest napisane, ze moze taki skutek uboczny wystapic. jest jakis antydepresant co na bank nie wplywa na ta kwestie??? ktos cos wie? cos slyszal? probowal? Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAZNE! czy ktos zna jakis antydepresant co nie wplywa niekorzystnie na libido? Pristiq niby nie wplywa az tak bardzo ale jednak w ubokach jest napisane, ze moze taki skutek uboczny wystapic. jest jakis antydepresant co na bank nie wplywa na ta kwestie??? ktos cos wie? cos slyszal? probowal? Dzieki.

 

z takich klasycznych antydepresantów to: trittico, moklobemid, mianseryna (uwaga, tycie), mirtazapina (uwaga, tycie), tianeptyna, najwyżej cenię mirtazapinę i moklobemid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę w tym tygodniu nieudany romans z wenlą. Wracam do sertraliny. To będzie 2 podejście.

Ile czasu brales wenle?? czemu sertraline przestales brac??

 

 

Nie wiem gdzieś z 7 tyg. Myślę że to co piszę to nie koniecznie powinien ktoś się tym kierować. Bo może jak ktoś leży i patrzy w sufit to wenla ok, ale jak ktoś chce czynnie uprawiać sport i to na jakimś poziomie to chyba nie bardzo. Piszę tu oczywiście o sobie, bo te prochy działają na każdego inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a setralina da ci to czego chcesz??, ja tez chodze na silownie i narzakam na energie, dlatego sie pytam czy sertralina daje kopa do zycia??

 

Ja nie chodzę na siłownie :mrgreen: Na sertralinie nie miałem takiego dużego spadku formy.

 

 

Potwierdzam na siłce nie odczułem spadków po sertrze może przejściowe zmęczenie i potem rozleniwienie po ponad roku brania,fluoksetyna na pewno też nie przeszkadza na siłce (może nawet być pomocna),wenla to dla mnie był zły pomysł bo tętno wariuję po niej serce aż kłuło w klatce,wrażenie mdlenia po bieganiu i ogólne osłabienie.Mam podobny problem co wy bez leków nie dam rady a dobrać też antydep jest trudno albo nie działa albo uboki uprzykrzające i tak już przesrane życie :blabla:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a setralina da ci to czego chcesz??, ja tez chodze na silownie i narzakam na energie, dlatego sie pytam czy sertralina daje kopa do zycia??

 

Ja nie chodzę na siłownie :mrgreen: Na sertralinie nie miałem takiego dużego spadku formy.

 

 

Potwierdzam na siłce nie odczułem spadków po sertrze może przejściowe zmęczenie i potem rozleniwienie po ponad roku brania,fluoksetyna na pewno też nie przeszkadza na siłce (może nawet być pomocna),wenla to dla mnie był zły pomysł bo tętno wariuję po niej serce aż kłuło w klatce,wrażenie mdlenia po bieganiu i ogólne osłabienie.Mam podobny problem co wy bez leków nie dam rady a dobrać też antydep jest trudno albo nie działa albo uboki uprzykrzające i tak już przesrane życie :blabla:;)

 

Ja miałem uboka 1 wstrętnego na sertrze, ale już wolę go niż to osłabienie z wenli. A ze sportu nie zrezygnuję, już wolę z prochów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×