Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wyspowiczów :)

 

cyklopka, White Rabbit, nie wiem która przyjazna chmurka skłoniła mnie do zaglądnięcia do tego tematu. Również posiadam spory zapis widokówek, niezapisanych kupowanych w PRL-u ok.200 , odziedziczyłam po chrzestnym. Niestety nie wiem, jak się za nie zabrać. Gdzie zanieść jeśli chodzi o wycenę lub chociaż jak je posegregować, czy według miast, czy daty druku, czy nakładu itd. Byłabym wdzięczna za wskazówki, może znajdzie się ktoś zainteresowany zakupem kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palau, ja bym chyba w pierwszej kolejności podzieliła według wieku czyli np. na dekady albo 20-lecia czyli np. okolice lat 70-tych, 90-tych, współczesne. A później tematycznie: miasta, przyroda, osoby itp. Jeśli to są zwykłe widokówki, to można je wystawiać na aukcję po kilka (tematycznie), jeśli jakieś rarytasy, to po jednej. Jeśli nie masz ochoty tego robić przez internet, to antykwariaty skupują albo handlarze na starociach. Można też się zarejestrować na jakimś forum dla kolekcjonerów i tam ludzi zagadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :mrgreen:

 

Nie dziwie sie ze tak pozno ozylas bo ja tez kolo 20 dopiero chyba lepiej sie poczulam . Czuje sie taka ociezala , ospala, do tego mam @ i jakas napuchnieta chyba jestem :bezradny: ale nie wiem z czego moze mam tylko takie wrazenie.

 

Dzis w sumie nic specjalnego nie planuje bo jest za cieplo , mysle ze poczytam w domku , poogladam cosik i zrobie rweizje w szafce bo mam do oddania kilka rzeczy ktore juz sa na mnie za male (rozmair 34 i 36) I oddam komus kto potrzebuje .

 

Jutro mam dzien zalatwien bo musze jechac w sprawie dodatku mieszkaniowego , juz zalatwilam wszelkie formalnosci w spoldzielni do tego , miedzy innymi ze nie mam zadluzenia. I rano pedze grzywe podcaic do fryzjerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ale moze za rok gdzies pojedziesz :great: bede kibicowala mocno.

 

Dziekuje za kciukaski :********* przydadza sie bo juz teraz to nie wierze ze sie cos moze uzyskac od roznych instytucji ktore maja za zadanie pomagac .

 

Nastawilam ziemniaczki do farsz i pieczarki poddusilam i jeszcze wywiesilam sobie pranko .I jestem ociezala dalej . :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, o ty pijaku

 

-- 20 lip 2014, o 12:58 --

 

a ja nie pije i rzyje

E tam, od razu pijaku. Jak bym był pijakiem, to bym się upił na wczorajszej imprezce. A jedno piwo to nic. Nie pijesz? A kto niedawno rzygał po piwach? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×