Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie, równie samotni


bornindecember

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam dołączyć do tego forum, bo przestaję sobie radzić. Sama nie wiem, co jest moim największym problemem: niska samoocena, samotność, rozchwianie emocjonalne... Oczywiście przed innym ludźmi gram silną, taką której nie zależy na miłości, ale to wszystko kłamstwa - tyle, że jest łatwiej. Praca nie sprawia mi satysfakcji.

Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu nie mam żadnych znajomych, z nikim nie spotykam się na stopie prywatnej, jedyne "imprezy" to obowiązkowe z pracy - nawet wtedy udaje mi się wykrzesać z siebie towarzyskość i poczucie humoru. Mam córkę, która chodzi do szkoły - wiąże się to z uroczystościami typu Dzień Matki, na nich też zawsze siedzę sama, z nikim nie rozmawiam, a nikt nie chce rozmawiać ze mną. Córka jest jedyną osobą, która mnie lubi :-(

Z facetami jest największy problem. Nie ma co ukrywać, nie jestem atrakcyjna. Wysoka, ale z nadwagą (brak mi silnej woli, żeby się za siebie wziąć). A jeśli już jakiś się mną zainteresuje, to źle się to kończy, bo to nie są dobrzy mężczyźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przestałam dawać radę, postanowiłam szukać innych, którzy rozumieją i którzy wiedzą jak jest naprawdę.. w depresji, w beznadziejności, nie akceptując samego siebie, bojąc się innych - lepszych wg nas, chciałam poczuć się wśród takich równie samotnych jak ja, chciałam zobaczyć że nie jestem sama, nie tylko ja przeżywam takie bóle. Przez wszystkie lata depresji zastanawiałam się jak to jest u innych, czy tylko ja jestem taka, że nie potrafię wygrać z tym co mnie przytłacza. ludzie którzy tutaj są szukają zrozumienia, chyba przede wszystkim zrozumienia, bo wszyscy jesteśmy tak naprawdę samotni w swoich trudnych chorobach. a ja przestałam sobie radzić z tą samotnością i beznadziejnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×