Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne źródła powiadają,że niektórzy członkowie administracji i rządu pędzą bimber w samochodach o nazwie smart (potocznie zwanymi smarcinami).

Bimber jest na bazie rosyjskiego paliwa rakietowego i kopie bardziej niźli rakiety separatystów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, u mnie też, co mnie bardzo cieszy :D:yeah:

 

-- 19 lip 2014, 09:28 --

 

Jakieś plany na dzisiaj?

Dzisiaj są imieniny ojca i świętowanie jest moim planem na dziś. :smile: A jutro umówiłem się na piwo z nowym kolegą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, dobrze, żeby weekend taki był, bo później trzeba wrócić do rzeczywistości i przeżyć cały następny tydzień. Dobrze jest mieć podładowane baterie.

Właściwie to ja już ponad rok mam jeden długi weekend. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, hmmm...z jednej strony, to fajnie, bo masz tyle czasu dla siebie ile tylko chcesz. Natomiast z drugiej strony idzie zwariować. Ja po miesiącu przerwy od pracy miałam dość.

W sumie to i mi się zaczyna trochę nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, nie wiem, jakiego rodzaju praca Ci odpowiada, ale z własnego doświadczenia wiem, że dobrym sposobem jest też przejście się po wybranych zakładach pracy i osobiste podpytanie o poszukiwanie pracowników.

Najchętniej widział bym siebie w roli ochroniarza w jakimś zakładzie w godzinach nocnych. Ostatnio była taka oferta, ale ktoś był szybszy ode mnie.

 

-- 19 lip 2014, 11:08 --

 

Davin, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, przecież to nudna robota. Do tego u nas biorą z orzeczeniem o niepełnosprawności. :mrgreen:

Mi taka robota odpowiada i mam orzeczenie o niepełnosprawności.

 

-- 19 lip 2014, 11:26 --

 

Doberman, ;) Ja zrobiłam tak niecały miesiąc temu i przy zaniesieniu CV i krótkiej rozmowie z miejsca dostałam pracę ;) Dlatego polecam ;)

Tak też zrobię. :smile: Dzięki za podrzucenie pomysłu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×