Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby na przykład telewizor był dzisiaj wyłączny, to byłby dzisiaj bardzo przyjemny dzień układania nalepek w pudełku (sprzątam szufladę i znalazłam parę śmiesznych rzeczy z dzieciństwa i kompendium mojego nastoletniego humoru - nie było internetu, to wklejałam śmieszne rzeczy do zeszytu).

 

A tak to tylko szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel, szambo, samolot, Korwin, Merkel :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam i tak jest zimno. Nie mogę się doprosić, żeby zamykali balkony. No i kot wyszedł na rusztowanie. Ale tak jak myślałam, przeszła się po desce tam i z powrotem i wróciła, bo chciała tylko powiększyć terytorium, a nie skakać. Ale i tak się zdenerwowałam, i teraz znowu hałas z ulicy :silence:

 

-- 17 lip 2014, 20:40 --

 

cyklopka, jutro nie włączał tv i będziesz mieć spokój. ;)

Kto nie włączał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a dostales bana :mrgreen:

Nie, ban się zaczyna od pięciu warnów. :smile:

 

-- 17 lip 2014, 22:13 --

 

Doberman, a gdzie nie jest przekłamane? Każdy na własne kopyto podaje newsy.

Wszędzie jest przekłamane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a to jeszcze cizostalo z 4 :mrgreen:

Dokładnie 3. :D Już kiedyś miałem u nich bana, ale założyłem nowe konto, przez sieć TOR o której Ci pisałem. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×