Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka sprawa, ja też nie nawiązuje złożonych relacji, coś się tam czasami dzieje, ale to wszystko takie powierzchowne i marne, bez złożonego uczucia. Trudno jest to zrozumieć, co taki człowiek odczuwa, tym bardziej, że on zdaje sobie sprawę co go omija. Takie relacje wydają się łatwe, gdy ma się porządek w uczuciach, jak ktoś ma w tej sferze chaos, to nic właściwie łatwe nie jest. Człowiek z czasem dziczeje, a dla postronnych staje się jak ktoś autystyczny, nietykalny. Rozwija w sobie różne usprawiedliwienia, substytuty lub całkowite wyparcie uczuć, zaprzeczenie, ale to jest gówno prawda, bo każdy chce z kimś być, a że nie umie/nie może tworzy usprawiedliwienia dla własnego umysłu: ja jestem romantykiem - czekam, ja nie muszę - bo nie muszę, niema nikogo dla mnie, ja nie chce - bo nie lubię... Tłumi, tłumi aż w końcu wybuchnie, wbudowując w sobie wewnętrznie bariery nie do przejścia. Zachowuje się jak ranne dzikie zwierze, jak chory na wściekliznę dzik, którego można zastrzelić, lub pozwolić aby biegał z pianą z pyska, biegał ale w głębi rzadko uczęszczanego lasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Niestety będąc na tym portalu łamiesz swoje założenie, bo mi chodzi o strefę emocjonalną, a nie o sam seks, który można sobie zorganizować bez problemu. Chodzi o zrozumienie, którego niejako tutaj doświadczasz i łakniesz, czyli chcesz z kimś być, bo byś tu inaczej nie zaglądał i samotnie go nie doświadczył, nie szukał i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, Niestety będąc na tym portalu łamiesz swoje założenie, bo mi chodzi o strefę emocjonalną, a nie o sam seks, który można sobie zorganizować bez problemu. Chodzi o zrozumienie, którego niejako tutaj doświadczasz i łakniesz, czyli chcesz z kimś być, bo byś tu inaczej nie zaglądał i samotnie go nie doświadczył, nie szukał i tak dalej.

Nie odczuwam potrzeby, by z kimś być; odczuwam tylko potrzebę kontaktów na forum internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jestem wyjątkowo ślepa, albo raczej się nie czai :roll:

 

A w ogóle podobają ci się nieśmiali mężczyźni?

kupę dziewczyn tak mówi, a jak przychodzi co do czego to czekają na pierwszy ruch faceta a u nieśmiałego on może nigdy nie nastąpić. :mrgreen:

 

No właśnie też to zauważyłem. Poza tym nawet jak nieśmiały się przełamie to co? Dalej jest przecież nieśmiały tylko raz się przełamał. Generalnie w życiu i tym osobistym i zawodowym premiowana jest przebojowość a nieśmiałość czy skromność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem może być ciężko znaleźć faceta na stałe jak się wcześniej znajdowało ich tylko do łóżka na szeroko zakrojoną skalę

59096-Dr-Evil-pinky-gif-One-Million-vsqm.gif

 

Myślę, że masz rację...

chciałabym znaleźć miłość ale ciężko nie seksualizować każdej relacji która pojawia się na horyznocie... (zaliczyć i zapomnieć)

ale bardzo nad tym pracuję by w końcu mnie to przestało dręczyć i niszczyć zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×