Skocz do zawartości
Nerwica.com

Inne dolegliwości


bula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostrzegam tutaj wpisy osób z różnymi schorzeniami, widziałam też, że są u osoby z moim schorzeniem, ale to dobrze, tutaj pewnie panuje wzajemne zrozumienie. Tak więc piszę sobie tutaj, ponieważ to co mi się dodatkowo przytrafiło nie pasuje do żadnego założonego tematu. Cierpię na nerwicę, ale jest to znośny stopień tego schorzenia, mimo to jednak ciężko było sobie życie ułożyć. No, ale udało się jest mąż, teraz jest i dziecko i właśnie o to chodzi. Po ciąży mam problem z trzymaniem moczu, a to już jakiś czas trwa, byłam załamana, bo próbowałam naprawdę wielu środków i możliwości, a przy moim schorzeniu to nie jest dobre. Nic nie skutkowało, no nic. Już załamanie i depresja, bo to jest dość uporczywe i dość wstydliwa przypadłość. Czasami się dzieje tak kobietom po ciąży, ale dlaczego akurat mnie.... Więc już w akcie desperacji, postanowiłam spróbować ostatni raz, znalazłam możliwość, ale zdecydowałam się nie wtopić nerwów, zdrowia i pieniędzy dopóki się nie dowiem. Poczytałam i skontaktowałam się z przedstawicielami/handlowcami firmy Femudar. Zanim się zdecydowałam trochę trwały te rozmowy i targi, ale w ostateczności wykazali się 100% profesjonalizmem i zaufałam im. Efekty wiadomo nie od razu i nie cud, ale szczerze mówiąc jest, o dziwo lepiej. Nie do opisania jest euforia jaką czułam kiedy z czasem zaczęłam dostrzegać pozytywne efekty, w końcu znalazłam coś co mi pomoże i naprawdę się udało. Kurację stosuję wciąż i ciągle się polepsza, jeszcze trochę kuracji mi zostało, a do tego doszły ćwiczenia Femudaru, które znalazłam załączone na ich stronie i teraz te efekty następują szybciej i skuteczniej. 100% może sprawności tam nie będzie, ale aby było tak, żebym sobie z tym radziła i nie musiała się wstydzić, cała reszta przestaje mieć znaczenie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×