Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, nie wierzę, Reibenowi podoba się jakiś FPS który nie ma dychy na karku :D tak trzymać hehe :P Sama giera całkiem nawet mi się podobała, ale chyba wolałem "jedynkę", co prawda nieco bardziej zagmatwaną jeśli chodzi o budowę leveli (łatwo się było zgubić) ale bez cel-shadingowego wykończenia, przez co całość nie była tak bardzo "komiksowa". Niemniej, kilku godzin wyrwanych na przejście "dwójki" nie żałuję. Fajne. A Mike Patton jako Ciemnośc po prostu wymiata!!

 

 

 

 

A ja tak BTW dałem się skusić wczorajszej promocji na Steamie. Dołączyłem do grona wariatów. Kupiłem "Goat Simulator" :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wydaje się to być po tej godzince do bólu schematyczny fps z toną przeciwników, bossami i na siłę wepchanymi jakimiś przerywnikami z jakimś pitoleniem w domku-twierdzy mafii, prawdopodobnie znudzi mi się mimo, że taki element dodany jak te moce nawet mi się podoba, choć może przejdę do końca jeśli ten system upgrade'ów okaże się przemyślany i ciekawy bo fabuła mnie praktycznie wali. I tak, najlepszy dla mnie jest w tej grze dźwięk i voice acting ciemności i tego małego krejzi goluma co mi karze zapierdalać za sobą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabuła mnie praktycznie wali. I tak, najlepszy dla mnie jest w tej grze dźwięk i voice acting ciemności i tego małego krejzi goluma co mi karze zapierdalać za sobą :lol:

Mnie też fabuła waliła, nie była arcydziełem więc żadna szkoda, ale przeczytać u ciebie że do jakiejś gry przyciąga cię gameplay a nie tiptop grafa - jest budujące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie grafika mi się podoba, jest komiksowa kartonowa czy jak to się tam zwie ;p ale fajnie zabarwiona, nie wygląda to ciotowato albo zbyt nachalnie, przy świetnej mechanice, ciekawym arsenale i dobrej optymalizacji mógłbym dla rozrywki od czasu do czasu grać w każdego fpsa w takiej formie, no i dźwięk, najlepiej żeby był ciężki, brudny i wulgarny :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, nie, nie, TO wydanie o którym mówisz to i dla mnie tylko swego rodzaju obiekt westchnień :D Bo tobie chyba chodzi o to:

 

elder-scrolls-anthology.jpg

 

a ja kupiłem sobie samego Obliviona, edycję z okazji 5-tej rocznicy premiery:

 

the-elder-scrolls-iv-oblivion-5th-anniversary-edition-premierowe-5+-6-kpl-playstation-3-ps3.jpg?1397487495

 

także trochę skromniej :P Dorwałem za 25 złotych na allegro, więc "zaszalałem" :P

 

A te full wydanie całej sagi na PC to owszem, chętnie bym sobie sprawił, problem w tym że kasa, kasa... Drogie to :( Skyrim by i mi co prawda na moim kompie nie poszedł, ale jestem stety lub niestety estetą i to draństwo po prostu przepięknie się prezentuje, chętnie bym sobie postawił na półce... Może kiedyś. Tylko że ta edycja będzie tylko drożeć a nie tanieć, bo limitowana... Dylematy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie części jeśli były

Halo

Silent Hill

Alone in the dark

American Mc Alice i Alice return

Quake

Hexen

Heretic

Alan Awake,

F.E.A.R

CONDEMNED

Blair Witch Project

Alien vs Predator

Grim Fantado,

Still Live

Vampire: The Masquerade

Heroes of Might and Magic

Sanitarium

Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata

itd, nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, nie znam oferty sklepu M$, ale wiem że generalnie rynek gier mobilnych jest dość podobny, klony tych samych tytułów można znaleźć i na urządzeniach Apple'a jak i na androidowych, zakładam że windowsowe mają podobnie. Ja "żyję na" Androidzie i z darmowych gierek podobają mi się zwłaszcza klony gry Trials, niby bardziej to zręcznościówka niż gra logiczna, choć mózg trzeba czasem w nich wysilić tak jak palce:

 

[videoyoutube=JM5Yt3gmHJo][/videoyoutube]

 

Mnie szczególnie jakoś właśnie te wkręcają, mimo że na codzień pasjonatem motorów ani wyścigów nie jestem. Może dlatego że gra nie jest wyścigówką tak mnie wkręca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×