Skocz do zawartości
Nerwica.com

kolor oczu-skojarzenia


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

MamSwojePoglady, rozumiem że ty i tobie podobni nie nosicie kolorowych soczewek bo nie macie problemów ze wzrokiem to raz a nie myślicie że niektórych straszycie tym kolorem to dwa.soczewki są niewygodne?nawet zdejmowane w domu?mi właśnie chodziło o to porzerzenie odruchowe zrenicy po śmierci o którymi mi tak wyczerpująco mówiła pani od biologii. Zbychu 1977, niebieskie u murzynów? fajnie wyglądają.bywały takie przypadki czy to photoshop?murzyni właśnie mają najciemniejsze.i chinole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, co za durne stereotypy, kolor oczu jest wynikiem ewolucji i przystosowania do środowiska. Idąc tokiem myślenia Twojej mamy, wychodzi na to że wszyscy skandynawowie są fałszywi, zakłamani i dwulicowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarne i brązowe oczy kojarzą sie ze śmiercią bo kiedy człowiek umiera oczy ciemnieją,zrenica sie poszerza do maximum i przysłania tęczówke.człowiek z takimi oczami wygląda jak by dostał kulkę w łeb.

zielone oczy kojarzą sie z kosmitami bo to rzadki kolor.

jedyne normalne kolory to niebieskie i szare.

jakie jest wasze zdanie na ten temat?

http://poetry.rotten.com/blonde/0008/blondy8.jpg to są oczy nieboszczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nienawidzę swoich oczu dlatego, bo pani mi wpisała w dowodzie szare, a mam zielone.

szare są nudne.

chciałam mieć w dowodzie niebieskie i się kłóciłam, a jak nie to chociaż takie jak mam - czyli zielone, i za karę wpisała mi szare. A potem jak po 10 latach wymieniałam, to była ta sama historia. I znowu za karę mam szare,

 

Dobrze że ten kolor oczu ma zniknąć z dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby są, ale mnie bolą oczy od soczewek, a w dodatku cały dzień siedzę przy kompie

Są z +/- do tego krople nawilżające. Jeśli tatomiast nie wytrzymujesz w nich cały dzień to można założyć je na jakie party.

Dobra, ja tylko podałam możliwości.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, może szare są nudne ale nie makabryczne.

 

-- 11 sie 2014, 13:02 --

 

GITS, jakoś mamswojepoglady jest na bakier z soczewkami.

 

Żaden kolor nie jest nudny jeśli wyraz/budowa oczu jest ciekawa / ładna / sexy np. Milla Jonovich , Winona Ryder, Khal Drogo ( :mrgreen: ).

I wiele innych. Sam kolor to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×