Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, znam to doskonale. A już myślałam, że tylko ja tak mam:(

Ale zauważyłam, że po jakimś czasie mi to mija. Tak też było wczoraj, przed wizytą u Wnuczka-zajmowaliśmy sie Nim, z ogromną przyjemnością, przez kilka godzin, bo Młodzi mieli sprawy do załatwienia. Rzadko to robią, bo jak stwierdzili, dziecko Ich nie męczy, no ale są miejsca, gdzie zabrać Go nie mogą-na szczęście dla mnie:)

Ale wracając do problemu...jadąc tam/Syn zawsze po nas przyjeżdża i odwozi:)/, myślałam, że serce mi wyskoczy z piersi, a nogi ugną się na stałe, ale wystarczyło, że weszliśmy do Ich domu i Maleństwo spojrzało na mnie /choć na początku nieufnie/, wszystko minęło...cud-siła miłości, można rzec!!!

 

-- 12 lip 2014, 18:37 --

 

platek rozy, co dalej będzie z Twoimi problemami? Czy w mieszkaniu masz wilgoć, czy jest już sucho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, niestety panowie z wodociagow i ze spoldzielni - ekipa remontowa nie zrobila wczoraj nic i jest wylaczona woda w calym pionie bo zalalo mi kuchnie wczoraj po raz trzeci.

W poniedzialek maja byc o 8 rano i dopiero zaczac szukac przyczyny u sasiadow.

Mialam wczoraj dwa razy zalanie ponownie.

czekam do poniedzialku niestety.

 

Jak sie czuejsz Aniu?

 

mirunia, Wyszla mi entezopatia stawu biodrowego a raczej tych miesni i sciegien staw otulajacych i chondramalacja drugiego stopnia rzepki kolanowej.

 

Mam miec zastrzyki z kwasu hialuronowego (koszt jednego okolo 100 zl) oraz rehabilitacje i leki przeciwzapalne na biodro ale na rehabilitacje juz sie nie dostane.Musze tez to biodro oszczedzac bo grozi zerwaniem sciegien niestety to schorzenie.

 

Takze wesolo u mnie jak na jarmarku :mrgreen:

 

-- 12 lip 2014, 19:57 --

 

jasaw, niestey jako ze na dworze pada a raczej leje jak z cebrac (dopiero dzis kolo 18 sie przejasnilo ) to mi sciany i sufit nie schna.

 

-- 12 lip 2014, 20:06 --

 

mirunia, Mysle ze bedziesz musiala isc po jakis lek ale moze lepsza psychoterapia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, oj Kamilko, nazbierało sie trochę tych problemów :( Podziwiam Cię :!: Cał czas idziesz do przodu, mimo to.

 

Za zastrzyki też Ty musisz płacić, fundusz nie pokrywa kosztów?

Czy odczuwasz bardzo boleśnie te schorzenia?

 

Ja miałam przez jakiś czas nawracające zapalenia mazi kolanowej, ale lekarz, taki ortopeda z prawdziwego zdarzenia, zalecił mi serię zastrzyków homeopatycznych i od 2 lat, cały czas jeżdżę na rowerku stacjonarnym-niedługo. Problem nie powraca...miałam szczęście.

Wiem więc, jak kłopotliwe bywają bolące kolana i biodra/mam zwyodnienie prawego/.

 

Tak myślę często, czy ja mam cokolwiek zdrowego? Juz kompletny wrak ze mnie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Kochana no wlasnie nie sa reundowane ale czytalam juz o tych zastrzykach i one faktycznie przynosza dobre efekty a ja ostatnio mam bol caly czas i mnie juz to zaczyna draznic .

 

Ja tez schorowana bardzo ogolnie liczylam ostatnio z moja ogolna lekarka choroby to mam ich 9 takich powaznych .

 

 

mirunia, tez nie slyszalam o takim schorzeniu wlasnie :bezradny::bezradny: ale sie przyplatalo i mam kolejna chorobe na stale.

 

 

Co zrobic Kobietki , trzeba do przodu bo jak sie poloze to juz pewne ze nie wstane . Nie moge sie poddac dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zyc jak najnormalniej mimo chorob. I zawsze bede sie o to starala chociaz czasem mam ochote walnac tym wszytskim i sobie urwac glowe.

 

-- 12 lip 2014, 20:18 --

 

mirunia, ale na sen to On moze Ci zapisac chocby chlora jak ja mam a jakis fajny antydepresiak na depresje tylko nie z tych ciezkiego kalibru bo nie wiem jaka masz toleraqncje lekow ale ja kiepska . zapytaj Koniecznie o wizyte wczesniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdy wyjazd na miasto zabieramz e soba cv , zalatwiajac sprawy rozgladam sie od razu za praca.

 

-- 12 lip 2014, 20:34 --

 

jasaw, Aniu musze sobie radzic , co tu zrobic innego ale czuje sie co dzien zle . Co dzien mam lęki albo mam trzesawice ,a lbo slabe nogi albo sie dusze no ale co mam zrobic? Trzeba bo to zycie tylko jedno.Chcialabym wrocic do normalnego zycia sprzed moich psychicznych zaburzen. :uklon::uklon::uklon::uklon:

 

-- 12 lip 2014, 20:37 --

 

Ide na filmik Dziewczynki :************** Papatki dobrej nocki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ja spie po chlorze , po pol tabletki juz.

 

A dzis cala noc mnie brzuch bolal ,z lewej strony jest bol umiejscowiony , Nie wiem co sie dzieje . Moze mam guza trzustki :shock::shock::shock:

 

Teraz tez pobolewa . Normalnie rozlatuje sie na kawalki . :why:

Kolejne zmartwienie.

 

Witajcie Wszyscy :papa::papa::papa:

hania33 :************

 

 

Milej niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×