Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś byłem u lekarza i polecił mi zrobić test na tarczycę ft3 i ft4. Chociaż mówi, że chudnę raczej od nerwicy i przez swoją dietę. Nie jem w ogóle nabiału i mięso tylko 2 razy w tygodniu :roll: Mimo tak małej wagi, to nie wyglądam na wychudzonego. Poza tym mówiłem o problemach z cerą, a doktor mówi, że ich wcale nie widzi. Może jestem przewrażliwiony, chlip, chlip :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem u lekarza i polecił mi zrobić test na tarczycę ft3 i ft4. Chociaż mówi, że chudnę raczej od nerwicy i przez swoją dietę. Nie jem w ogóle nabiału i mięso tylko 2 razy w tygodniu :roll: Mimo tak małej wagi, to nie wyglądam na wychudzonego. Poza tym mówiłem o problemach z cerą, a doktor mówi, że ich wcale nie widzi. Może jestem przewrażliwiony, chlip, chlip :cry:

bez białka daleko nie zajdziesz :lol::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak się dziś czujecie???

 

Ja dziś idę po diagnozę do psychiatry aby rozpocząć terapię. Boję się, że powie, że najpierw mam wykluczyć przyczyny organiczne. Przecież u hipochondryka to niemożliwe... :hide:

Dziś zrobiłam wymaz z gardła i nosa (udało się nawet na NFZ) oraz morfologię ogólną, TSH i poziom wapnia (to może być ciekawe...). A wczoraj wnerwił mnie mój internista. :evil: Robiłam RTG klatki i tam mam "płuca o zaznaczonym rysunku oskrzelowym i okołooskrzelowym o charakterze nieżytowym". W necie pisze, że to przewlekły nieżyt oskrzel. Pulmonolog też uważa, że przeszłam zapalenie (a nie leczyłam!!!) lub może to być od refluksu. Natomiast internista twierdzi ze taki opis moze miec kazdy i t nic nie oznacza....! :/ i juz mam metlik w glowie....

Zapomniałam jeszcze dodać, że miewam straszne zlewne nocne poty - i od razu myśl - rak :(

A wiecie czego się boję najbardziej? Alergii i Astmy. Generalnie wszystkiego co niewyleczalne, związane z dusznościami i unikaniem wielu rzeczy.

 

Ferdynand, w czym jest najwięcej białka? co jeść, żeby przytyć? :bezradny: ja też chcę...

 

Tomcio Nerwica, no ja też zrobiłam dziś badania tarczycy jeszcze raz ale kurka bez FT4, zapomniałam...eh. Ciekawe od czego tak chudne.

 

-- 10 lip 2014, 14:18 --

 

Sluchajcie, glupie pytanie: czy wasze jezyczki podniebienne (te malutkie u gory gardla), jak otworzycie buzie i spojrzycie w lustro - sa prosto ? Czy ktos ma lekko w bok? Moj jest w bok, do tego czuje dretwienie jezyka po tej stronie i ciagniecie nerwu ktory mialam przeciety przy usuwaniu osemek! :/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam w bok :D

 

A wiecie co, mnie dzisiaj cos pobolewa lewa ręka na wysokosci serca. A slyszalam kiedys, ze to tak przed zawałem jest... :zonk:

 

-- 10 lip 2014, 18:57 --

 

kurde i zaczelam czytac o tym i wyczytalam,z e choroba wiencowa moze pojawic sie nagle i nawet skonczyc nagla smiercia sercową :(

Ja nie chce umierac!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiezniczka, normalnie uwielbiam Cie za ten ostatni post ! :D Biedny sims....Tez kiedys gralam :)

 

W ogole to dodalo mi ostatnio kilka razy ten sam wpis. Nie wiem czemu... Przepraszam..

 

Dzis bylam na wizycie u psychiatry po diagnoze i tak mnie kobitka zdenerwowala ze az nie chce mi sie wspominac. Generalnie wyszlam od niej bardziej zalamana i zaplakana niz przyszlam :( szkoda slow...jutro moze opowiem.

Bylam dzis tez na badaniach. Wymaz z gardla i nosa za tydzien. Morfologia ok, poziom wapnia ok, Tsh 1,66 - tez ok, choc dziwnie spada sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam psychologow w dupje, zbieram tylko zaswiadczenia od psychiatry, bo od 2015 roku renta na glowe 1200 zł do raczki ;) bede mogla napier**** w simsy ile wlezie . A jedna moja pani psycholog była fanatyczka religijna, ja jestem ateistką a ona mnie przekonywala do wierzenia... az na koncu sie zdenerwowalam, i powiedzialam jej dosadnie. ;) takze sie nie przejmuj :D. aaa i miala dla mnie diagnozy od socjopatki przez chorobe sieroca po kurwa nie wiem, downa :D także wyjebane miej na nich, samemu trzeba sobie pomoc * (wg mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe zyje :D a Agusia z dzici ciagle zdjecia wrzuca :D.

Hahaha ja dzisaj to myslam ze umre z tą robotą i cv, a w pon mam isc do DYRA gadać... masakr,a nie wiedziałam ze to tka szybko pojdzie. ale clay tydzien zesrana będe... a pozniej w szkole wziac indywidualne bo jeszcze rok niby zostal... ehhh :D:::D:D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dłuższej nieobecności. :)

 

Ja pracuję, mam więc dużo na głowie i zazwyczaj nie myślę o chorobach... niestety ostatnio mam fazę na czerniaka, ale nie u siebie tylko u narzeczonego. Mimo, że był na badaniu dermatoskopem i wszystko ok, to teraz zauważyłam u niego lekko wypukły, ciemny pieprzyk i mam fazę -.- On ogólnie ma ciemne pieprzyki, gdyż ma czarne włosy i brązowe oczy. Taka uroda. Ach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, Dentysta mi na nic... Boli cała strona. Tak sobie boli raz na jakiś czas... tępy ból... Podobny w odczuciu jak ból głowy. Już trzeci dzień trzyma... może coś weszło między nie... ale grzebię i grzebię i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

W najblizsze 7 dni wyjasnia sie moje najwieksze obawy co do zdrowia: gastroskopia, wymaz z gardła i RTG odcinka szyjnego kręgosłupa.

Im bliżej tych terminów tym bardziej mi wszystko doskwiera i boję się, że nie dotrwam do badań. Trzymajcie bardzo mocno kciuki !!!

 

Jeszcze jakby tego było mało, że walczę z tą szyją, nie jem prawie nic, to jeszcze w nocy dostałam jakiegoś gigantycznego bólu brzucha ze zlewnymi potami, dreszczami i dostałam biegunki. Całą noc spędziłam na kibelku i ledwo zyję. Zjadłam dziś tylko 2 bułki i oczywiście schudłam pół kilo. Masakra :(

Jeszcze nic takiego nie zjadłam, bo wczoraj mama specjalnie zrobiła mi kurczaczka gotowanego. Wieczorem mąż robił mi masaż pleców, szyji i głowy, taki konkretnie dłuuuuugi i intensywny. Ja jeszcze potem wzięłam piłkę do masażu, taką z kolcami i masowałam się cała tą kulką, łącznie z dłońmi. Głupie pytanie, ale cZy to możliwe że poprzez masaż pobudziłam jelita albo puściły mi jakieś emocje i dostałam biegunki?

Niby akupunktura potrafi wszystko, masaż pewnie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×