Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx-gdzie go wywiało ?

---wywiało mnie na tydzień do Ustronia Morskiego z Rodziną . Codzienne smażenie na piasku , na przemian z pływaniem, potem chodzenie po gównianych sklepikach . Pogoda dopisała ,woda jeszcze zimna ,,, trawiła mnie i tak depresja i lęk .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to chodziłabym już z balkonikiem albo ktoś mnie na wózku woził, o ile wczesniej bym nie zwariowała w swoim szalonym świecie. Real nie jest taki straszny :D

Nie znam poziomu gry realu madryt albo zawodników D: co do świata,może nie straszny, piekło to zwykle inni ludzie .

Ok,koniec rozkmin D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim,

A żyję sobie, żyję bardziej w realu:) Miło, ze pamiętałeś

 

no to ładnie, thx za info, hehe, tak to już jest, możesz zapomnieć o nerwicy.com ale nerwica.com nie zapomni o Tobie :D

ja se żyje trochę tu trochę tam.

a pamiętacie taką użytkowniczkę zmęczona_ona? miała wielkie psisko w awatarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie lubię pożegnań, więc krótko. Życzę wszystkim powodzenia i szczęścia, który jest na tym forum deficytowym towarem. Najwyższy czas się ewakuować i brać się za siebie. Jeśli przeczyta to Nihil, to chciałem powiedzieć, że walczyłem dzielnie z forumowym lewactwem, więc odchodzę w chwale, żegnany przez mężczyzn oklaskami ze świadomością, że piękne kobiety wzdychają na myśl o moich bohaterskich czynach :D Uwielbiam was, ale muszę pójść w swoją stronę, do zobaczenia w dalekiej, dalekiej przyszłości/ Ze szczególnymi pozdrowieniami dla watahy erotomanów i bojowników w walce o wolność przeciwko lewakom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, zostaw ją dla innego ogiera :D

Arhol, nie spodziewałem się, że kiedyś zasłużę na ten jakże szlachetny tytuł. Będę mówił o nim z dumą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×