Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

mangiferaindica, tak. Komisyjnie zezwalamy.

Jeżeli chcesz to na piśmie potwierdzone przez papieża i kardynała podaj adres na PW.

 

Kestrel, i od tego my jesteśmy, żeby tą świętość przywrócić. Ogniem, mieczem, bakłażanem, czymkolwiek co okaże się niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Moja mamusia z Tuskiem siedziała w jednej ławce na studiach przez 4 lata. Pijaczyna i narkoman skrajny :mhm:

Współczuję Twojej mamie że musiała siedzieć w ławce z takim frajerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, dajesz dajesz z tym poświadczeniem, kierunek Wawa Śródmieście :mrgreen:

 

Doberman, on podobno na studiach to był gościem tylko okazyjnym, szlajał się ze swoją (notabene bardzo biedniutką, brzydką jak noc, ale wierną suczką) Gosią po wszelkich melinach na wiecznych kacu.

 

Kestrel, lata praktyki, doświadzczenie mistrza czyni (i znowu perwersyjnie nawiąże do seksu...:P)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, on podobno na studiach to był gościem tylko okazyjnym, szlajał się ze swoją (notabene bardzo biedniutką, brzydką jak noc, ale wierną suczką) Gosią po wszelkich melinach na wiecznych kacu.

I też widać tego efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powinienem zostać politykiem, z moimi poglądami doprowadziłbym ten kraj do rozkwitu.

 

-- 11 lip 2014, 14:06 --

 

Doberman, a być może zawsze omijałam politykę i wszelkie towarzyszące szerokim łukiem, dno bezdenne i kompletnie nieinteresujące.

A mnie właśnie polityka bardzo interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, a dokładnie mi się śniło, że czesałam włosy... i wypadła z nich żaba która przemieniła się w maluteńkie świnki i moja ciocia je przygarnęła, wtf :hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×