Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

tu papier nie ma nic do rzeczy, nie spotkalem jeszcze farmaceuty ktory by mial szczegolowo wiedze na temat tych lekow no bo po co mu potrzebne, jak wie ze paroksetyna to lek przeciwdepresyjny to z reguły tyle, za dużo lekow zeby miec kazda dziedzine opanowana w szczegolach, od tego są psychiatrzy a nie farmaceuci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, teraz ty powinieneś dostać upomnienie od wyslancy p.Miodka.... Śmiercionauta, w wypowiedzi Twojego kolegi zakradl sie blad....:)czemu nie zistal w porę wychwycony,he?

 

-- 08 lip 2014, 19:31 --

 

Kestrel, ha,ha,ha....teraz juz chyba takowych nie wydaja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalam sobie film z Pazura-"Show" . Dobry na nerwy, ja sie "rozerwalam".

 

 

Ogadaliscie napewno film Dystrykt 9, nakrecony przez RPA w Soweto, miejsca, gdzie nie wchodzi sie.

Dobry film, ale nie wiem, czy dla Was, troche trzeba myslec. Sadze, ze ogladaliscie, bo to w sumie film sprzed paru lat.

Ja zeby sie odstresowac ogladam teraz tylko polskie filmy, ale te przed rokiem 2000. Te pozniejsze to sa koszmary, klna, bluznia, muzyka beznadzieja, filmy o niczym, ponuractwo. Moja Polska sie konczy i zaczyna w 1995 roku :/

 

Dobranoc, ide zajrzec do skrzynki, ktos cos napisal.

 

:zzz::zzz::zzz::zzz::zzz::zzz::zzz::zzz:

 

-- 08 lip 2014, 21:56 --

 

Ashleigh, ostatnio czytałem artykuł o tym że biali Burowie/afrykanerom są prześladowani w RPA. Nawet dotrłem do strony poświęconej ofiarom. czy to taki duży problem w RPA?

Przepraszam teraz dopiero zauwazylam Twoj wpis.

Prawda jest to, co czytales.

od 1994 roku, czyli od czasu, kiedy apartheid zostal zniesiony ten kraj to teraz boryka sie z wieloma problemami, szczegolnie z wielkimi zbrodniami.

Zabito od tamtego czasu 2000 farmerow, ale w tak okrutny sposob, ze nie bede wnikala w szczegoly.

Nie jestem rasistka, bo i chrzescijanka jestem, a i nienawisc jest mi obca, i rasizm tym bardziej, ale Murzyni sa bardzo okrutni, zycie ludzkie jest dla nich niczym. Duzo by mowil, moze bede po trochu pisala cos nie cos o RPA, zeby troche sie zrelaksowac, i oderwac od chorob.

 

Jesli specjalne muzeum poswiecone Martyrologii Farmerow. Ale linku nie podam, bo zdjecia sa okrutnie brutalne.

Obciete nogi, glowy, dzieci zamordowane, itd. itd.

Ostatnio zabito pierwszy raz czarnych dwoje farmerow, choc ich niewielu. Cala historia z tym, co sie dzieje w RPA, jacy sa Murzyni, jak to bylo, co jest.

 

Juz mowie dobranoc. Do nastepnego dnia *))

 

-- 08 lip 2014, 22:02 --

 

Żółtymi :lol: ? (Z przymrużeniem oka ofc ;) )

No i sie usmiechnelam mimo woli...Ot, byc w dobrym humorze.

 

Ale zdjecie masz straszne....Chyba lepsze deko od mojej podobizny :angel::angel: ....No, straszne. :why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ten moj lek nasila samopoczucie depresyjne, daje jakas tam energie i motywacja na dosc subtelnym poziomie ale powoduje ze tesknie ciagle za tym co stracilem :( paroksetyna np ta tesknote wyeliminowala prawie do zera, standardowo nie wiem co robic :why:

 

-- 09 lip 2014, 12:37 --

 

wychodzi na to ze nie da sie osiagnac stanu normalnego, bo albo jest otumanienie i zobojetnienie a jak sie tego nie chce to jest znow w druga strone nadmierne nasilenie tego o czym nie chce sie myslec i ciagle przejmowanie sie wszystkim :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, jak jest w RPA z posiadaniem broni?

 

jestem zwolennikiem podejścia typowo jak w USA

ostatnio filmik oglądałem jak zastanawiali się jaką broń do obrony domu wybrać

wybrane 5 to: glock 9mm -pistolet z wielkim magazynkiem

s&w governor tu są trzy opcje amunicji 45 acp -duża zdolność obalająca 410 bore mały nabój do strzelb

niby malutki ale tak 6x babój z 4 kulkami śrutu jest groźne -to rewolwer

45 long colt dla mnie słaby bo przebija może przez ścianę kogoś podziurawić to kaliber myśliwski

strzelba pump action 12 i 20 gauge 20 ma mniejszy odrzut dobra dla kobiet

i cywilny criss vektor 45acp smg na 45 z kompensatprem podrzutu mechanizm nazywany super v

ja bym od siebie dodał karabin 5,56 rugera albo m4/ar15 bo to nabój karabinowy kozłuje po wbiciu w ciało

cała energia oddana w cel bez przebicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dziewczyną jak zwykle, dzis bylem w tej aptece i jakbym byl w takim stanie w ostatniej to bym spokojnie dal rady, bardzo mi sie poprawila koncentracja po polaczeniu Coaxilu z Nootropilem, ten neuroleptyk jednak chyba mi ja psuł albo Nootropil tak pomogl, szkoda ze nie daja troche czasu na zapoznanie sie z asortymentem bo mysle ze na tym poziomie pamieci i koncentracji szybko by mi to poszlo, a sie dowiedzialem ze oni tak robia ze daja na okienko na pare godzin nowe osoby bez zadnej mozliwosci wczesniejszego zapoznania sie z tym co jest w aptece i konczy sie tym ze nawet osoby juz po odrobionym stazu nie daly rady z czyms takim i nikt im nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gdzie co lezy to swoja drogą ale wymagaja wiedzy o suplementach diety ktorych jest masa, kazda apteka ma troche inne a w szkole o nich prawie w ogole nie ucza, uczy sie ich w praktyce ale jak ktos nie daje na to szansy to jak sie mozna nauczyc, teoretycznie moznaby o nich poczytac na internecie ale jest tego taka masa i nie wiadomo ktory jest w jakiej aptece ze trzebaby sie uczyc wszystkich co zajeloby mase czasu, wykonalne ale trudne szczegolnie jak sie nie ma do tego motywacji, no bo po co mi sie z tym meczyc i uczyc na zapas jak w tym nie robie i jak sie w tym na bieząco nie obracam to i tak za chwile to zapomne

 

-- 09 lip 2014, 21:31 --

 

z zresztą znów szukam usprawiedliwienia swojej nieudolności, jakbym był w tym dobry to bym to opanowal i pracowal bez wzgledu na wymagania i tyle, a tak naprawde jestem jak wczorajsza Brazylia w meczu z Niemcami, cos tam umiem ale w zderzeniu z wymagającą rzeczywistością okazuje sie ze to bardzo mało. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×