Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, tyś powinien spać do południa jak możesz a nie tu się błakać po forum no chyba że już obiad gotujesz ;)na_leśnik, Snooki, hey WAM przestało wreszcie padać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, niestety nie, ponieważ coś mnie tknęło i zadzwoniłam do nich wcześniej, co by zapytać, kiedy mnie by przyjęła. I zostałam zjechana od góry do dołu, że rzekomo skoro ja nie przychodzę (nie byłam jeden dzień), to oni jako strona ze mnie rezygnują. Panie psycholożki kliniczne nie chcą ze mną współpracować najwyraźniej, szukają tylko powodu, żeby się studentki ledwo przed mgr pozbyć. Zostałam w pomieszaniem mega wstydu i zdenerwowania. A teraz jeszcze już druga osoba nie przyszła na badanie, pomimo umówienia się na godziny. Tylko się dzisiaj postrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, hmmm...raczej cinszko co wymyślić, opcje dwie - uprosić babska by pozwoliły na praktyki wrócić a nuż sie uda..ewentualnie wspominałaś coś o jakiejś pracy którą ci proponowali - jebnąć praktyką całą i iść robić...choć piniondz by był D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a myślisz, że gdzie ja właśnie siedzę? ;) Właśnie w pracy. Tylko że osób badanych nie ma. Ale będę cierpliwa.

 

I to nie praktyki, a staż, zupełnie inna liga i bajka. Wylądowałam tam przypadkiem, a atmosferę można nożem kroić, panie z resztą zgłosiły do szefowej, że one nie wiedzą, jak ze mną postępować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×