Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, :uklon::uklon::uklon::uklon:

 

mirunia, cześć

 

Też marzę o pracy. Dwóch miejscach będę się starać. Jedno w play choć na 99% mnie nie przyjmą, drugie dla niepelnosprawnych więc wrasta moja szansa do 10%. Tylko jak mnie by przyjęli to pewnie i tak zwolnią bo co potrafię, guzik :bezradny: Wierzę jednak że warto próbować. Takie życie jakie prowadzę, nie podoba mi się, chcę więcej a nie wegetować na rencie całe życie.

Dziś mam lepszy dzień. Zmęczyłam się więc nie jest taka pobudzona. Zabiorę się za naukę, może tym razem uda się skupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :************hej

Ja wlasnie obiadek zjadlam i nastawilam pranie.a pozniej mam w planach popatrzec za ofertami w necie'poczytam ksiazke bo koncze "sluge BOZEGO"Piekary no i troszke ogarne miesykanko.

Tez mialam leki.

A jak teraz sie czujesz?

 

Infinity, :*************** trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, nie, ale codziennie pyta się jak się czuje czy mnie aby nie zaraził i po co mówić to bez sensu, wydaje mi się ;)

 

-- 08 lip 2014, 17:01 --

 

Chyba się przegrzałam i chłodząc się w zimnej wodzie mój organizm fiksuje, albo skutek odstawienia esci bo mam 36.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam

A u mnie nadal jest duszno.

Rano czułam się fatalnie, nie mogłam się pozbierać, płakałam do poduszki, chciałam zostawić mojego chłopaka bo nie chcę go obciążać moją chorobą, ale trochę mi przeszło już :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdycham. Przemknęło mi przez głowę by połknąć lerivon który mam odłożony na "czarną godzinę" i przespać dobę i najgorsze. Póki co jednak wygrał rozsądek i wzięłam wieczorne leki+ esci którego mam resztówkę więc musiałam odstawić a trzymam w razie silnych objawów przy odstawianiu.

 

-- 08 lip 2014, 20:04 --

 

mówię mamie że fatalnie się czuję i nie wiem co mi jest mama odpowiada że biometr niekorzystny. :roll:

 

-- 08 lip 2014, 20:04 --

 

I znów wyszłam na hipochondryczkę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :************* tulam Cie cieplutko Kochana :****** ja tez zawsze wycghodze jak sie komus poskarze z rodziny .

Dziekuje za dzisiejsza rozmwoe :*************** Naprawde mi sie troszke poprawil nastroj :

 

Choicaz teraz jak zaczelam tak sie zastanawiac jak ja sobie dam rade to jakos mi sie na placz zbiera.

 

Lepiej sie czujesz Kasienko? chociaz troszke po tej esci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×