Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Jesu, ledwo przyjechałam do domu i już się spiłam. Nawet nie pamiętam wszystkiego i mam kaca [co mi się rzadko zdarza]. Ale są pewne zmiany - zmieniło się moje podejście - sumienie mnie żre [co mi się też rzadko zdarzało]. Ta przeprowadzka to spory plus - może uda mi się to zacząć kontrolować :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ... dziś moja "kochana mamusia" wparowała do mojego pokoju i chciała porozmawiać z nami co dalej... ciekawe co tez chciala "mądrego powiedzieć" :roll: nie mieliśmy czasu ale rozmowa nas nie ominie w sumie to wielki jej blad ze od razu nie zaczęła od tego tylko wyskoczyła z czymś tak paskudnym... Od czasu poinformowania jej zywimy się sami ona od czasu do czasu prędzej weźmie to co ja sama ugotowałam niz niz sama coś na obiad kupi i zrobi :twisted: ktorys dzień z kolei zyje na bółkach i szynce ktora pomału się kończy. Ja to ja w sumie ale J jest u mnie nadal i wstyd mi :(((( niestety nie mam nic w lodóce a w portfelu az świszczy :((( ja u niego nie głodowałam choć sytuacje jego rodzice mają 100000 razy gorszą zyjąc z drobnych kwot co miesiąc ... nie wiem co mam robić szukam pracy na upartego wysyłam Cv nie przyznajac się do ciąży ale skutek jest zaden nic to nie daje :cry: zemrę tu jak słowo daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewuniu jak chcesz to przeczytaj moje posty to lepiej zrozumisz oco mi chodzi bo widzisz ja wcale sie nie nakrecam to nie jest tak ze ja caly czas mysle o przeszlosci problem wtym ze ja mam nocne koszmary ja caly czas przezywam to odnowa ja boje sie klassc spac to mnie wyniszcza

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamana - dziś miałam odebrać świadectwo pracy, pensję, pozamykać i uporządkować swoje miejsce pracy... przyjeżdżam a tam echo. Dzwonię - oni jeszcze na urlopie. Nie powiadomili mnie nawet. Qrde, jaka jestem wściekła :evil: Jeszcze dziś miałam w planach zarejestrować się w urzędzie pracy, spakować i ostatecznie wyprowadzić... Nie wiem, jak to nazwać - chamstwo to za mało. Boję się, że będą robić mi problemy - znając tą zdz.... szefową, o świadectwo pracy będę musiała upominać się jeszcze długo [o pensji nawet nie wspominam...]. Nie chcę się z nimi użerać, mam ich po dziurki. Chcę w końcu zakończyć ten koszmar pracy dla nich i rozpocząć nowy. A tu kupa :evil: Bożżżż, daj mi siły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi co za słow brak ...moze nie będzie tak źle jak przewidujesz :?

Polinka Trzymaj się pozdrawiam cieplutko

 

Moja stara wczoraj przyszła do mnie i zaczęła się dopytywac co i jak :shock: nagle ni z tąd ni z owąd zaczęła się interesować????? dziwne :shock: pytala kiedy mam rodzić i gdzie chodze do lekarza :shock: czyżby ludzki orduch w niej się odezwał ???? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bethi, trzymaj się i staraj sie nie tracić swoich nerwów na jakieś idiotyczne szefostwo :P

 

smutna48, nie bądź taka podejrzliwa tylko się ciesz;) w sumie to jak twoja mama sie zachowała wcześniej to był taki trochę odruch, pewnie teraz wszystko przemyślała na spokojnie i już jej przeszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj u psychologa Teraz już jestem bardziej przybita niż zawsze :cry: Kurcze nie wiem czy dobrze robie że do niego chodzę Chociaż bardzo mi pomógł w sprawie jak pozbyć sie małżona z mojego życia ale kurcze dzisiaj to ja sama nie wiem Wiem że on dobrze mnie kieruje ale dzisiaj wydusił ze mnie o wiele więcej niż myślałam i na dodatek nie wiedziałam że gwałty na żonie są karane :cry::cry::cry: Kurcze boję się teraz jeszcze bardziej że opowiedziałam mu o tym mam obawy że jakimś cudem małżon dowie sie że opowiadam to psychologowi czyli że wie o wszystkim kto inny niż tylko szanowny małżon :? Boję się teraz nie na żarty :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka nie masz sie czego obawiac bo psychologa obowiazuje tajemnica lekarska i on o twoich sprawach rozmawia tylko i wylacznie z toba wiec twoj maz o niczym sie nie dowie a to ze chodzisz do niego to bardzo dobrze robisz sama wiesz ze psycholog pomugl wielu osoba

pozdrawiam i glowa do gury :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka, Ty się nic nie bój - przede wszystkim lekarza obowiązuje tajemnica, po drugie małżon fakt może się czepiać wszystkiego [jak to jest z tonącym] ale nie będzie miał żadnych, najmniejszych dowodów i będzie to robił wyłącznie ze strachu [pewnie sra w gacie]. Myślę, że ten psycholog dobrze Ci robi - wiem, że wszystko szybko się dzieje, ale na tym polega terapii - nie chodzi w niej o cackanie się, picie kawki i ploteczki - ona musi Tobą wstrząsnąć, abyś dostrzegła, że może być inaczej niż dotąd i że nie robisz nic złego - walczysz o siebie i tak trzymaj :!:

 

Dziękuję Wam za słowa wsparcia - nadal trzęsę się w środku, nie wiem dlaczego tak obawiam się komplikacji ze strony szefostwa - gó... mi mogą zrobić, za to ja mam parę asów przeciw nim w razie 'w'. Chodzi główne o to, że nie mam ochoty już dłużej utrzymywać z nimi jakichkolwiek kontaktów, chcę zapomnieć o ich istnieniu. Jadę do mojego Niebka się odstresować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę do mojego Niebka się odstresować

Jedż Bethi odstresuj się i odpocznij,nie mysl o tych z szefostwa.Nie maja prawa sprawiać Ci jakichkolwiek problemów.

 

A ja się dowiedziałem.....że za tydzień mam rozmowę kwalifikacyjną!........................:(już się boję:(((((((((,boje się tej pracy:(boje sie że znowu będe miał problemy z ludżmi:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jak narazie spokoj ... moj ciągle jeżdzi szwagrowi pomagać robic remont dzis pewnie skończy ale od pon idzie na kilka dni do pracy i się skończy cieszenie nim potem 10 wyjazd i az do grudnia :roll: tyle czasu sama jak wroci to bede juz w 5 miesiącu .... eghhh ... normlanie od wczoraj wieczorem chodzą za mną gołąbki w sosie pomidorowym musze wyjść i je kupić bo normalnie oszaleje :lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę zaraz sobie na działeczkę piękna pogoda zrobię sobie grilla z dziećmi i odstresuję się troszeczkę Małżon wczoraj wrócił z delegacji jak zwykle napity ale na szczęście cisza była i teraz jest na grzybach niech siedzi sobie tam jak najdłużej A ja pobędę sobie na działeczce i będę miała spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dała bym rady dodzwigać sama wszystkiego mięsa kapusty i wogle pewnie że nie ma jak domowe ale co ja mam poradzić matka mi nie pomoże kaze mi latać po zakupy J nie ma a ja nie mam sily mi nie wolno dzwigać dzięki Jola no szkoda mniam mniam coz musze się obejśc smakiem ;)) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ze mną jest już chyba coraz gorzej po tym co ostatnio wyszło na jaw u psychologa (gwałty) nie mogę przestać o nich myśleć. Przez tyle lat to było moja tajemnicą nikt o tym nie wiedział a teraz psycholog wszystko wie :oops: Na nowo nachodzą mnie myśli samobójcze mam znowu lęki i już nie daję sobie z tym rady W kółko to samo mam na myśli wszystko powraca każdy straszny szczegół Znienawidziłam już siebie. Nie mogę na siebie patrzeć.Jak teraz się kąpię to trwa to tylko kilka minut a nie jak kiedyś nawet pół godziny bo nie mogę na swoje ciało patrzeć brzydzę się nim Nic już mnie nie cieszy i nic nie obchodzi Mam wszystko gdzieś Byłam teraz na działce i nic nie odpoczęłam bo niby jak!!! cały czas o tym myślę i nie mogę zapomnieć a już było tak fajnie!!! Do dupy z tym wszystkim :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiula wiem co czujesz bo ja tez nie moge zapomniec o przeszlosci ale spruboj nienawidziec sprawce gwaltu a nie siebie bo ty jestes calkowicie wpozadku to twuj maz jest chamem i to on zasluguje na pogarde prosze nie zalamuj sie walcz dla siebie i dla sowich cudownych dzieci i zacznij dzialac zglos go do AA a zobaczysz jak swietnie sie nim zajma ja to wiem na sto procet z wlasnego doswiadczenia caluje cie mocno mocno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×