Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne opinie o nas :)


bittersweet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie lubię żadnej krytyki, żadna nie jest dla mnie konstruktywna, przy każdej krytyce emocjonalnie czuję dużą przykrość, ale z drugiej strony wiem, że zasługuję na same negatywne opinie.

 

Ja również źle znoszę krytykę. Doszukuję się w niej od razu jakiejś złośliwości lub zazdrości. Przy czym nie uważam że zasługuję tylko na negatywne opinie, ale od dawna nie usłyszałem o sobie nic pozytywnego. Szczególnie boli mnie zarzucanie mi "braku perspektyw". Mówienie że "do niczego się nie nadaję". Uważam że jeżeli ktoś tak twierdzi, to najwidoczniej nie ma pojęcia komu to mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Candy14. :smile: Ja tylko dodam, że potrafię być również bardzo niemiłym towarzystwem ale tylko wtedy, gdy trafiam na nieodpowiednich ludzi. A dzięki temu forum spotkałem osoby, przy których nawet rasowemu chamowi nie wypada być chamem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ta "Karczma Gdyńska" jest całkiem spoko. Tylko mogliby ten napis nieco lepiej oświetlić, bo przechodziłem tamtędy za pierwszym razem, ale go nie zauważyłem. :P Inna sprawa, że to pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz, bo ja mam talent do omijania nawet bardzo wyraźnie widocznych miejsc. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Mnie się wydaje że to normalne dla kobiet. Sama też tak mam :P

Z kolei nie spotkałam faceta, który by powiedział- nie wiem gdzie jestem :mrgreen:

Może to ukrywają to też inna sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear ja tam raczej wychodzę z założenia, że coś może być bardziej upowszechnione, może istnieć jakaś tendencja ale cechy osobowości, będące normą dla którejkolwiek płci nie istnieją. Chociaż od razu mówię, aby nie brać mojej opinii na serio, bo co ja tam wiem. Mało osób w życiu poznałem. :P

 

Candy14 z pewnością, chociaż słabo znam Gdynię. Rzadko bywam w centrum, więc chyba zabrakło mi obycia terenowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Dobrze miec przewodnika . I bezpieczniej od razu właśnie :D

 

Difane, Ja ogólnie to też w to nie wierzę. Ale ten przypadek stanowi wyjątek od reguły :P

No bo powiedz sam.. Czy widziałeś kiedyś( raz się nie liczy ) ,żeby mężczyzna nie wiedział gdzie jest prawo a gdzie lewo.. W którą stronę np.Sopot a w którą Rumia :P

No może to dane statystyczne ale tak mi się wydaje że przewaga tego ( braku orientacji w terenie) przypada na kobiety ;)

No i bardzo możliwe że faceci oszukują.. bo mnie samej zdało się przyłapać kolegę na tym że jednak nie wiedział a udawał że wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którą stronę np.Sopot a w którą Rumia :P

 

Haha, aż mi się przypomniała sytuacja (chociaż właściwie nic śmiesznego tak naprawdę), która nastąpiła tuż po wyjściu z SKM-ki właśnie na spotkaniu forumowym. Otóż zaraz po zejściu ze schodów natrafiłem na pewną panią, która zapytała mnie "dokąd jedzie ten pociąg?". Po chwili wahania odpowiedziałem, że "do Wejherowa". Zaaferowana kobieta szybko pobiegła na górę, ale po paru chwilach przypomniałem sobie, że przecież skoro przybyłem z domu do Gdyni Głównej, to musiałem jechać pociągiem w stronę... Gdańska. :D Także jeśli pani teraz to czyta, to bardzo panią przepraszam, chciałem udzielić możliwie jak najszybszej odpowiedzi, ale pogubiłem się pod presją czasu. :(

 

No ale to tylko jeden przypadek, więc się nie liczy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Difane, Oj nieładnie :lol:

Pewnie bidulka obudziła się na następnej stacji. Dobrze że to nie regio :mrgreen:

Sama nie potrafię spamiętać tych torów.. raz się wchodzi z prawej strony- na jednej stacji.. A z kolei na innej zupełnie z drugiej :P

Jak się jest nieogarniętym to o takie pytania bardzo łatwo. Nie mniej ja nigdy nie ufałam jednej osobie i pytałam 3 pod rząd xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mojego kolegi powiedziała o mnie wiele serdecznych słów, że ejstem pomocna, rozsądna, mądra:D (choć nie wiem,czy to było obiektywne ;P)

Kilka razy słyszałam,że ładnie się uśmiecham,choć sama mam kompleks na tym punkcie, bo do idealnie prostych ząbków mi trochę brakuje:)

Też słyszałam, że ciężko mnie rozgryźć, ale to było raczej w kontekście: sama nie wiesz czego chcesz,kobieto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spisuję sobie pozytywne opinie czyjeś na mój temat... bardzo lubię każdą pozytywną rzecz i przybijam ją na ścianie na honorowe miejsce.

często słyszę pozytywne rzeczy, właściwie to bardzo często dużo częściej niż negatywne. powoli coraz bardziej zaczynam w nie wierzyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

- polonistka z gimnazjum powiedziała mi, że mam ładny charakter pisma - niestety od tego czasu drastycznie się pogorszył ;)

- znajoma w zamian za pomoc dała mi własnoręcznie upieczone ciasto :P

- komplementy od ukochanego :P

 

 

Nic więcej sobie nie przypominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×