Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych mydłem i kosmetykami Biały Jeleń:

 

http://www.bialyjelen.pl/

 

Polecam, bo sama używam, a że mam chorą skórę /łuszczyca/, więc poszukuję naprawdę delikatnych kosmetyków do pielęgnacji ciała. Trzeba przyznać, że one nie są tanie. Przynajmniej dla mnie-rencistki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j
Witajcie , udanego dnia Wam zycze... :D

Teraz juz wiem, Hania ranny ptaszek :*

Nawzajem udanego dnia

 

-- 07 lip 2014, 08:39 --

 

jasaw, to tu sporo widze bialojelencow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo Dziewczynki :papa::papa::papa: :*************

 

Ja dzis do ortopedy w najwiekszy skwar jechac musze :hide: i nakrecam sie ze zemdleje z upalu :zonk::zonk::silence::silence: w dodatku denerwuje sie tym co mi powie lekarz i generalnie jestem dzis do kitu calkiem.

 

Lubie slonko , lubie lato ale nie 34 w cieniu bo sie tego bojam. Chociaz w tamtym roku upaly mi nie przeszkadzaly a juz przeciez chorowalam. :time: naczytalam sie na forum ze ludzie sie ich boja to chyba sobie dobralam do glowy i mam teraz to samo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dalam rade , u ortopedy dostalam skierowania na usg i rtg biodra i kolana , do tego leki ktorych nie wykupie bo kosztuja 60 zl a ja juz wydaje na te swoje ktore musze brac 200 a Mops przyznal mi az 390 zl wiec ani to na jedzenie a ni to na oplate , no w sumie teraz to juz mnie nie stac na taki luksus jak jedzenie i robienie oplat :bezradny::bezradny::bezradny: a jeszcze sie dowiedzialam od pana ortopedy ze z moim kolanem to ja najpewniej pojde na operacje bo jest w tak zlym stanie (biodro na szczescie w lepszym)Nie no Hawaje zyc nie umierac.

Zebym ja miala tylko ta depresje z nerwica to bylby pikus ale jak tu isc do pracy jak czlowiek ma milion chorob i pozwolenia na prace nie dostane ?

Za co zyc?

 

Podlamana wrocilam.

 

acherontia-styx, gratuluje serdecznie :brawo::brawo::brawo::brawo:

 

 

Infinity, :************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jeśli masz udokumentowane, że się leczysz (chodzi mi o choroby somatyczne) i lekarz jak np. ortopeda nie widzi przeciwwskazań do pracy zawodowej to zdolność dostajesz, dostać zupełną niezdolność to się serio trzeba postarać ;)

wiem, bo sama mam przeboje i wizyty u dodatkowych specjalistów co wizytę u lekarza medycyny pracy, ale zawsze dostawałam.

 

-- 07 lip 2014, 16:41 --

 

platek rozy, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :shock: znam osoby, które mają rozwalone kręgosłupy i pracują jako pielęgniarki (czyli dzwiganie pacjentów itp.), fakt faktem idą raz w roku na zwolnienie na ok. miesiąc na rehabilitacje się podleczyć, żyją na tabletkach przeciwbólowych, ale zdolność mają.

 

zawsze można dostać ograniczoną zdolność, z ograniczeniem dzwigania, czyli jak normalnie ja mogę podnosić do 20 kg, tak one mogą do 12kg czy tam 15 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, zalezy jeszcze ktory odcinek maja uszkodzony ja mam od 3 kregu szyjny i lekarka sie boi po prostu ze mnie spralizuje calkiem dlatego ona myslala ze rente dostane.

No coz aktualniemam juz nastroj takiz e moglabym sie wybrac na tamten niestniejacy swiat....

 

Infinity, :************** dziekuje chociaz dzis to ja bymz checia taka true posin lyknela ;)

 

mirunia, nom tylko gdzie jak ja juz wyslalam od jakiego s czasu cv i nie mam nic , zadnej rozmowy .

Jestem za stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Matko Boska to "dużo" Ci z mopsu przynali :roll:

Złodzieje.

Masakra jedna wielka, człowiek jak choruje to od tego chorego kraju może co najwyżej dostać kopa w tyłek.

 

Cześć wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×