Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, niestety też często w ten sposób myślę. Zniekształcamy rzeczywistość i musimy się tego oduczyć, najlepiej na terapii.

Zdaje sobie z tego sprawę. Teraz mam przerwę w terapii ale ten czas kiedy niby pracowałam z T. mam wrażenie że poszedł na marne. :( Boże nic już mi nie pomoże :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu odkładam wyjście z domu-wymyślam powody, przeszkody...mam siebie dość czasami :(
Mocno trzymam kciuki, żeby dzisiaj się udało, wierzę w Ciebie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, tak robię, ale kilka dni temu, właśnie w czasie wieczornego spaceru, bardzo źle się poczułam-ciśnienie, czy jakiś dziwny ból glowy-i wystarczyło-lęki powróciły. Dzisiaj wyszłam, po 2 dniach, na krótko, ale zjechałam windą, poszłam sama na spotkanie Męża i pieska-udało się, może więc będzie znowu lepiej? Niech tylko upały miną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZebrecDzisiaj wyszłam, po 2 dniach, na krótko, ale zjechałam windą, poszłam sama na spotkanie Męża i pieska-udało się, może więc będzie znowu lepiej? Niech tylko upały miną...

 

Tego Ci życzę, żeby było lepiej. Myślę, że jeszcze kilka dni i będzie po upałach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, ta dobra dusza to na wyrost była :D , chyba to żart po prostu, bo nie wykazuję się niczym więcej, niż wiekszość na forum, ale mniejsza z tym. Cieszę się, ale i dziwę, że rówieśnicy moich Synów mają ochotę na rozmowę ze starszą, co by nie mówić, panią :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×